Raasiku lasteaia hoovis on uus varjualune

4168
Raasiku Oravakese lapsed saavad sügisel minna mängima puidust varjualuse alla.

Lasteaia uue osa hoovi ehitas puidust varjualuse OÜ Moteh.

Raasiku lasteaed sai paar aastat tagasi juurdeehituse, kus said endale ruumid 2 uut rühma. Lasteaia direktor Stella Heiberg lausus, et varjualuse vajadus tuli jutuks juba siis, kui juurdeehitus oli valminud ning suvel oli lasteaiapere silmitsi olukorraga, et päikese eest polnud kuhugi varju minna ning kuumadel päevadel oli olukord raske nii lastele kui töötajatele.
„Reaalsemaks muutus plaan möödunud sügisel, kui saime Raasiku vallaeelarvest  vajalikud 4300 eurot oma eelarvesse. Soovisime varjualuse kindlasti soojadeks ilmadeks valmis saada. Hinnapakkumiste ja ehitajatega suhtlemisele läks oma aeg ning seetõttu ei saanud me varjualust valmis juuniks,” rääkis direktor.
Varjualuse ehitas OÜ Moteh, kellega oli Stella Heibergi sõnul väga hea koostöö: „1. juulil, kui lasteaed oli juba puhkama jäänud, tulid ehitusmehed veel katust panema. Kui nüüd lasteaed augustis taas tööd alustab, on meil Lendoravate ja Koopaoravate rühma lastel koht, kuhu suvel kuuma päikese ja sügisel vihma eest varju minna.”
Lasteaia vanema osa lastel on pikk varikatus.