Anija valla Aasta tegijate konkursile esitati 38 kandidaati

1165

Aasta Tegijad valitakse kaheksas kategoorias.

11. jaanuarini said kõik Anija valla inimesed ning ettevõtted ja organisatsioonid valla kodulehel oleva taotluse kaudu esitada kandidaate esmakordselt toimuvale Anija valla Aasta tegija konkursile.
„Inimesed olid väga aktiivsed, kaheksa kategooria peale kokku esitati 38 nominenti. See on positiivne ja näitab, et meie ümber on palju inimesi, kes on väärt tunnustamist ning ka teised inimesed ootavad, et neid tunnustataks,“ ütles abivallavanem Marge Raja. „Täname kõiki, kel on silma-kõrva märgata enda ümber teisi ning võtsid vaevaks taotlust täitma.“
Kandidaate esitati igas kategoorias ning seetõttu on Marge Raja kinnitusel võimalik auhinnad välja anda kõigis vallavalitsuse väljapakutud kategooriates. Need on: Aasta Ettevõtja Tegu, Aasta Vabaühenduse Tegu, Aasta Vabatahtlik, Aasta Säde, Aasta Küla, Aasta Kultuuripärl, Aasta Sporditegu ja Aasta Tegu.
Kandidaatide hulgast hakkab parimaid välja valima töörühm, kuhu   kaasatakse   inimesi   erinevatelt  elualadelt   ning  valla  eri piirkondadest: „Soovime, et komisjon oleks võimalikult laiapõhjaline.“
Tulemusi varem ei avalikustata, need kuulutatakse välja Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisel 23. veebruaril Kehra gümnaasiumi aulas. Kõik nominendid saavad vastuvõtule kutse. 2014. aasta tegijaid tänatakse meenetega, mille on valmistanud Kehra kunstidekooli õpetajad ja õpilased.

Eelmine artikkelPikavere kool on septembrist 4klassiline
Järgmine artikkelAARE ETS kuulub Kaitseliitu