Anija vald teeb uutele kodanikele kingituse

1413

Vallavalitsus kutsub inimesi üles registreerima end Anija valla elanikeks.

Vallavanem Arvi Karotam ütles, et soov on kutsuda üles, aastaid Anija vallas elanud inimesi, kes pole end valda sisse kirjutanud, teadvustama, kuhu läheb nende tulumaks, mida selle eest tehakse.
„Et nad mõtleksid ka sellele, kui elavad siin ja kasutavad valla pakutud teenuseid, saavad nad omalt poolt kodukohale ka vastu anda,“ rääkis vallavanem.
Kõigile, kes registreerivad end alates sellest nädalast kuni 31. detsembrini Anija valla elanikuks, on vallavalitsuselt vana-aasta õhtu lauale kohalike toidutootjate kaubaga kinkekott. Veel loositakse kõigi uute vallakodanike vahel välja kahepäevane Rakvere Spa perepakett.
Kinkekotid saavad kõik end Anija valda sissekirjutanud inimesed kätte aasta kolmel viimasel päeval, 29., 30. ja 31. detsembril, mis on kuulutatud vallakodanike päevadeks.
„Vallamaja uksed on aasta lõpus kõigile valla, ootame inimesi oma rõõmude, murede ja ettepanekutega,“ sõnas Arvi Karotam.
Ta lisas, et valda võib end sisse registreerida ka varem, ei pea ootama aasta lõppu: „Kes tulevad vallamajja, et end valla elanikeks registreerida, peaksid eelnevalt selgeks tegema, millised dokumendid kaasa võtta. Vallakodanikuks saab registreerida ka internetis.“