Ärge lõhkuge Kuusalu valla korvpallirõngaid ja -võrke

752

ALEKSANDER ARDEL kutsub üles täiskasvanuid ja noori – hoidke vallale kuuluvatel korvpalliplatsidel silm peal.

Aleksander Ardel Kuusalu spordikeskusest võttis ühendust Sõnumitooja toimetusega ja palus ajalehe kaudu informeerida vallarahvast, eriti noori ja nende vanemaid, kuidas viimasel ajal on taas sagenenud Kuusalu vallale kuuluvate korvpalliplatside lõhkumine.

„Kõige hullem on Kolgas,” rääkis ta. „Üle-eelmisel nädalal vahetasime Kolga lasteaia juures kolmel korral korvpallivõrke. Neid oli katki tõmmatud ning ühel korral ka lausa nööre põletatud. Korvpallirõngaste küljes ei tohi rippuda, rääkimata nende meelega lõhkumisest.”

Eelmise nädala lõpus käis ta taas Kolgas ja sattus nägema, kuidas 15-16aastased noored olid viinud korvpallilaua alla pingi ning rippusid rõnga küljes.
Sedasi võib laud pooleks minna, selle asendamine oleks veel suurem kulutus, pahandas ta. Korvpallirõnga võrk maksab ligi sada krooni, korvpallilaud tuhandeid kroone.

Aleksander Ardel lisas, et Kolgas kiputakse lõhkuma ka koolimaja juures olevat seiklusrada – sinna on tulnud uusi osasid panna.

„Kes näeb noori lõhkumas, keelake neid. Kui sedaviisi jätkatakse, võib juhtuda, et enam ei hakata katkisi uute vastu vahetama – läheb liiga kulukaks. Kui noored tahavad korvpalliplatsidel palli mängida, siis hoidku neid korras,” toonitas Aleksander Ardel.

Kuusalu vallal on korv­palli­platsid Kuusalus, Kiius ja Kolgas.      

Eelmine artikkelAnija vallas oli peredele jalgrattamatk
Järgmine artikkelMetallivargad on endiselt liikvel