Valiti Kuusalu valla parimad laululapsed

1113

Kuusalu valla Laululaps 2009 konkurss oli neljapäeval, 26. märtsil.

Laululapse konkursi žüriis olid hääleseadja Leelo Talvik ning Kuusalu keskkooli vilistlased Maarja Aalmann ja Kaisa Rüütsalu.

Kuusalu vallast pääsevad Harjumaa laululaps 2009 konkursile igast vanuserühmast kaks lauljat.

Kõige nooremas vanuserühmas oli üks võistleja, kes osaleb ka maakonna laulukonkursil – Kolga tüdruk Sandra-Liis Liitvee, keda õpetab Anu Randmaa.

5-6-aastaste vanuseklassis osales viis laululast. Maakondlikule võistlusele valiti Anu Randmaa õpilased Kolgast Kerttu Saagpakk ja Catlyn Rebas.

7-9-aastasi lauljaid oli konkursil 7. Parimad olid Siim Maran Kolgast, ka tema õpetaja on Anu Randmaa ning Ode Pürg Kuusalust, tema õpetaja on Niina Esko.

10-12-aastaste vanuserühmas oli samuti 7 võistlejat. Edasi lähevad võistlema Kuusalu noormehed Karl Erik Märtson (juhendaja Niina Esko) ja Richard Raudla, keda juhendab Taavi Esko.

13-15-aastaseid lauljaid oli 3. Parimad olid ning maakonnakonkursile lähevad võistlema Kuusalu neiud Kaari Luik ja Silvia Sardis. Mõlemaid õpetab Niina Esko.

Kõige vanemas vanusegrupis võistlesid kaks lauljat ja mõlemad osalevad maakondlikul konkursil – Marju Relvik Suurpealt (õpetaja Juule Laurend) ja Maria Kirtsi Kiiust (õpetaja Niina Esko).

Loksal konkurssi polnud
Kuigi Loksal tänavu Laululapse konkurssi ei korraldatud, lähevad sealt Harjumaa Laululaps 2009 võistlusele kaks Juule Laurendi õpilast: kõige nooremas vanuseklassis võistleb 4-aastane Elissa Kaarmann ning 7-9-aastaste seas Siim Aksel Amer.

Eelmine artikkelVarastamine
Järgmine artikkel1. mail on Anija, Kuusalu ja Raasiku vallas 7 mõttekoda