Topelthinnaga vallakeskusesse

862

Maakonna avalikus bussiliikluses tehtud muudatused piletitsoonide ja -hindadega on kasulikud paljudele pealinna tööle ning kooli sõitvatele maainimestele. Eriti neile, kelle koduküla on tõstetud linnale lähemasse tsooni. Üksikpiletihind läheb kuni euro võrra odavamaks.

Seevastu saavad ebameeldiva üllatuse ja tuntava hinnatõusu osalisteks need, kes hakkavad alates veebruarist sõitma oma vallakeskusesse teisest piletitsoonist, seni valdade ja tsoonide piirid kattusid.

Nagu ka rongifirma Elron juhid Arukülas, tõdevad Harjumaa Ühistranspordikeskuse töötajad, et kõikide elanike soovidele ühekorraga vastu tulla ei saa. Muudatusi kavandati bussiliinide hinnasüsteemis üle aasta, plaane tutvustati vallamajades. Tsoonimuutustega on kasusaajaid rohkem, kahjukannatajaid üksikuid.

Kel tekivad poodi ja arsti juurde sõitmiseks rahalised raskused, neil peaks olema võimalik kasutada vallasiseseid liine, arvati vallamajades. Ning kinnitati, kui tekib bussihinna tõusu tõttu probleeme, anda vallatöötajatele teada.

Eelmine artikkelKuusalu kooliolümpiamängud
Järgmine artikkelKas Loksa linn, Raasiku, Aegviidu ja Jõelähtme vald kaovad?