Swedbanki kontoriruumid jäid Loksal tühjaks

1345

Reedel. 1. aprillil oli Loksal Swedbanki kontor esimest päeva suletud, kohal käis pangabuss.

Pangabuss pidi Loksal olema 1. aprillil kella 9-12, kuid masin seisis juba pool tundi varem Loksal bussijaama ees. Ühtegi külastajat ei olnud.

Kella 9 ajal oli samuti vaikne. Bussi töötajatega rääkisid paar sõna pangakontorisse töövahendeid kokku panema tulnud tellerid, kes edaspidi hakkavad tööle Tallinnas. Samal päeval koliti pangakontori ruumid tühjaks.

Swedbanki Tallinna regiooni direktor Eve Vuks kommenteeris, et 1. aprillil külastas pangabussi Loksa peatuskohas 25 klienti: „Seda pole esimese päeva kohta väga palju, kuid võib arvata, et kuna kontor suleti alles eelmisel päeval, siis enamik kliente teostasid oma pangatoimingud ära veel kontoris.

Pangabussi teller jagas klientidele kenasti infot töökorralduse ning teenuste ja võimaluste kohta. Kõik bussi külastanud kliendid said flaierid pangabussi peatumise kuupäevade ja kellaaegade kohta Loksal teises kvartalis. Flaierid sai pandud Swedbanki pangaautomaadi kõrvale Konsumi poe juures ja ka endise pangakontori uksele.“

Külastajate meelsuse kohta märkis ta, et vahetu tagasiside oli esimesel päeval hea: „Telleri sõnul oli tunda klientides kohati ebakindlust pangabussi osas, avaldati kartust, kas buss suudab kontorit asendada. Usun, et aeg teeb oma töö ning kliendid harjuvad pangatoiminguid teistmoodi tegema. Meie pangabussi tellerid teevad kõik, et kliendid tunneksid end hästi ning pangatoimingud saaksid tehtud korrektselt.“

Viimasel ajal käis Loksa pangakontoris tavapärasemast rohkem rahvast, sooviti enne selle sulgemist olulisemad toimingud tuttavate pangatöötajate abil ära teha.

Loksa linnavalitsus on nüüd kuulutanud välja konkursi bussijaama hoones olnud pangaruumide uue rentniku leidmiseks.

Eelmine artikkelLöödi meest
Järgmine artikkelArukülas uputab ka sel kevadel