Selgusid konkursi Kuusalu valla laululaps 2012 tulemused

1154

Kuusalu valla konkursil osales 24 laululast.

Võistlus toimus neljapäeval, 5. aprillil Kuusalu rahvamajas. Žüriis olid hääleseadja ja koorijuht Leelo Talvik, Kuusalu Kunstide Kooli direktor Kadi-Katariina Sarapik ning puhkpilliorkestrite dirigent Kalev Kütaru.

Kuna Kuusalu vallas on lapsi rohkem kui tuhat, võis igas vanuserühmast saata maakondlikule konkursile kaks esindajat.

3-4aastaste kategoorias võistles üks laps – Eva Okk, kes pääseb valda esindama Harjumaa Laululaps 2012 konkursil. Tema juhendaja on Sandra Heidov.

5-7aastaste kategoorias oli 4 võistlejat. Maakondlikule konkursile said Kuusalust Hanna-Liisa Kaarmann, keda juhendab Kristi Viltrop ja Sandra-Liis Liitvee, juhendaja Juule Laurend.

8-10aastasi võistlejaid oli 9. Edasi lähevad võistlema Kuusalu koolist Elissa Kaarmann (juhendaja Kristi Viltrop) ja Kolga koolist Sirli-Marit Sikka (juhendaja Külli-Katri Esken).

11-13aastaste seas oli konkursil 6 last. Edasi said Kuusalu õpilased Ode Pürg, teda juhendab Niina Esko, ja Toomas Parra, kelle lauluõpetaja on Taavi Esko.

14-15aastaste kategoorias osales 3 noort. Harjumaa konkursile lähevad Kuusalu kooli õpilane Karl Erik Märtson (juhendaja Niina Esko) ja Kolga õpilane Hardi Hinn Leesilt, juhendaja Külli-Katri Esken.

16-18aastaste vanusekategoorias võistles ainsana Kolga neiu Triin Rand, kes läheb edasi ka maakondlikule konkursile. Teda õpetab Külli-Katri Esken.

Kõik laululapsed said šokolaaditahvlid ja tänukirjad.

Harjumaa Laululaps 2012 konkurss tuleb laupäeval ja pühapäeval, 28. ja 29. aprillil Viimsi huvikeskuses.

Eelmine artikkelKorstnas põles tahm
Järgmine artikkelAruküla külje alla tahetakse teha metsloomade haigla