Raasiku volikogu kinnitas uue vallavalitsuse

2605

Eelmisest vallavalitsusest jätkab ainsana ARDO NIINRE.

Teisipäeval, 17. detsembril oli Raasiku vallavolikogu istungi päevakorras uue vallavalitsuse kinnitamine.

Vallavanem Raivo Uukkivi rääkis, et uus valitsus on laiapõhjalisem: „Senine valitsus koosnes ametnikest ja vallatöötajatest. Mõnes mõttes on see õige ja mugav, kuid valitsusse peaks kaasama ka kogukonna teisi liikmeid üle kogu valla. Siis on otsustusprotsess tõhusam.“

Volikogu esimees Ants Kivimäe tutvustas, et uus vallavalitsus on 5liikmeline, kuhu kuuluvad Ardo Niinre, Sander Linikoja, Olavi Liivandi ja Uno Holmberg.

Senisest koosseisust jätkab uues valitsuses ainsana Raasiku valla haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juht Ardo Niinre. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli ajaloolase-arheoloogi ja õpetajana. Raasiku vallavalitsuses töötab 2001. aastast.

Sander Linikoja elab Kurgla külas, tema lapsed õpivad Aruküla põhikoolis. Ta on lõpetanud Eesti Mereakadeemia ning töötab veeteede ameti sidetalituses.

Olavi Liivandi on sündinud ja kasvanud Raasikul. Ta lõpetas seal põhikooli ning läks edasi Kehra kooli. Ta on lõpetanud TPIs ehituse eriala. Nüüd on pensionär. Ta valiti Raasiku volikogusse Kodukoha Eest nimekirjas ning valitsusse valimisega peatusid tema volitused.

Asendusliikmena tuli volikogusse Priit Tammeraid.

Uno Holmberg on sündinud Vigala vallas ning on AMS Electronic OÜ juhatuse esimees. Ta on lõpetanud TPIs ökonomisti eriala ning kuulub Isamaa ja Res Publica Liitu.

Volikogu esimees Ants Kivimäe kuulutas välja hääletuse, kas maksta lahkuvale vallavanemale Aare Etsile lahkumishüvitist ühe või kahe kuupalga ulatuses. Ühe kuupalga poolt hääletas 7 volikoguliiget, kahe kuupalga suurust hüvitist toetas 4 volikoguliiget.

Eelmine artikkelSTEN VAHTRAS Kolgakülast parim noor võrkpallur
Järgmine artikkelKuusalu valla kultuuripreemia sai ELNA LINKVIST ja spordipreemia KAIDO LAAS