Raasiku volikogu kinnitas komisjonide koosseisud

1730

Revisjonikomisjon valiti novembris toimunud istungil.

Teisipäeval, 10. detsembril oli Raasiku vallavolikogu istungil päevakorras alatiste komisjonide koosseisude kinnitamine.
Volikogu esimees Ants Kivimäe luges ette komisjonide esimeeste esitatud liikmed.

Eelarve- ja majanduskomisjonis on Ants Kivimäe, Jako Reinaste, Ivar Vilberg, Annely Liiv ja Priit Tammeraid.

Arengu- ja planeerimiskomisjoni liikmed on Jako Reinaste, Ivar Vilberg, Olev Sinijärv, Jaan Palu, Anni Konsap ja Toomas Kärvet.
Keskkonnakomisjoni koosseisus on Tõnu Suurkuusk, Are Kaurit, Alari Kruusvall, Ivo Vallas, Aavo Sirel ja Kalev Villem.

Kultuuri-, haridus- ja spordikomisjoni kuuluvad Avo Möls, Helle Vaga, Malle Jaako, Andres Kallaste, Henri Reeder, Arti Sepp, Erik Tammsoo, Garina Toomingas, Kadri Viira, Ivar Vilberg ja Anne Veltmann.

Sotsiaal- ja noorsootöökomisjonis on Talvi Aruaas, Tõnu Suurkuusk, Anna Pristromskaja, Mari Möls, Ann Vahtramäe, Marie Reinike, Liina Kruus ja Meeli Teder.

Volikogu päevakorras oli ka esindajate valimine. Valla munitsipaalkoolide hoolekogudesse valiti volikogu esindama Olavi Liivandi. Eesti Maaomavalitsuste Liidu töös valiti osalema vallavanem Raivo Uukkivi ning volikogu esimees Ants Kivimäe. Harjumaa Omavalitsuste Liidu esindajad on Raivo Uukkivi, kelle asendaja on Ardo Niinre, ning Ants Kivimäe, keda asendab Jako Reinaste. MTÜs Harjumaa Ühistranspordikeskus esindab volikogu Andrus Mossov.