Raasiku jalgpalli esindusmeeskonnal uued rändkarikad

4289
FC Joker 1993 hooaja parimad mängijad: OTT REINIKE, RENE LILL, MARKO NAHKOR, RAINER MÄGI, JAAN JALAS ja RAIMO ROOTS.

Raasiku jalgpalliklubi FC Joker 1993 lõpetas hooaja tänuüritusega.

Laupäeval, 20. oktoobril oli Aruküla mõisas Raasiku jalgpalliklubi FC Joker 1993 meeskonna hooaja lõpuüritus, tehti kokkuvõtted 2012. aastast, tänati mängijaid. Meeskond sai endale peatreener Andrei Koroli eestvedamisel ning Raasiku vallavalitsuse, Mistra-Autex ASi ja Knolle Köögid OÜ toetusel kuus rändkarikat, mis antakse nüüdsest hooaja lõpus parimatele mängijatele.
Kuuest karikast ühe saaja otsustab treener, viis annavad mängijad, valides endi seast hooaja parimad.

Tänuõhtu alguses tegi meeskonna kapten Jaan Jalas ülevaate klubi ajaloost ning Andrei Korol käesolevast hooajast. Treener tõi välja edusammud võrreldes eelmise hooajaga: „Väga hästi läks Eesti meistrivõistluste III liiga ida-piirkonna mängudel, saavutasime esimese koha. Meil on väga tugev kaitseliin. Mängu distsipliin on paranenud, seekord saime läbi punaste kaartideta ning kollaseid oli vähem kui mullu. Oleme vaadatuim meeskond ida-piirkonna pealtvaatajate seas.“

Eesti Jalgpalli Liidu aupresident Peeter Küttis tunnustas FC Jokerit, et ühes vallas on sedavõrd elujõuline jalgpalliklubi, millest neli meest on pääsenud meistriliigasse.

Tervitasid ka Mistra-Autexi ASi direktor Priit Tamm ja Raasiku vallavanem Aare Ets.

Karikas „Meeskonna truu“ ehk kuldne gloobus läheb treeneri valitud mängijale, kellel on olnud mõnest teisest vähem mänguaega, kuid ta on alati kohal.
Tiitli pälvis äärekaitsja Raimo Roots.

Parima ründaja, kaitsja ja poolkaitsja karikad on ühesugused – jalgpall kuldse jalgpalluriga. Parima kaitsja tiitli sai Rainer Mägi. Parimaks poolkaitsjaks valisid mängijad Marko Nahkori ning ründajaks Rene Lille. Neli karikat kannavad toetaja ehk Raasiku vallavalitsuse graveeringut.

„Kasulik mängija“ karikas on klaaskihtidega ja kuldse jalgpalliga, kannab toetaja Mistra-Autexi ASi graveeringut. Selle sai meeskonna kapten keskkaitsja Jaan Jalas.

Parima mängija suur must-kuldne karikas antakse mängijale, kes on kõikide kategooriate kokkuvõttes parim. Auväärse tiitli pälvis ründav poolkaitsja Ott Reinike. Karikas kannab toetaja Knolle Köögid OÜ graveeringut.

Eelmine artikkelKoer kukkkus kanalisatsioonikaevu
Järgmine artikkelAnijal kaevati välja ajalooline mõisamüür