Raasiku FC Joker Väikese Karika poolfinaali ei pääsenud

1352

Kolmapäeval, 13. augustil pidi Raasiku jalgpallimeeskond FC Joker 1993 kodupubliku ees toimunud Eesti karikavõistluste Väikese Karika veerandfinaalmängus vastu võtma kaotuse.
Rohkem kui 100 pealtvaataja ees jäi FC Joker 1993 Narva United FC-le alla 0:1 ning langes Eesti teise ja madalamate liigade karikavõistlustel edasisest konkurentsist välja.
Laupäeval, 16. augustil kohtus Eesti meistrivõistlustel II liigas mängiv Raasiku meeskond Jõgeval sealse SK Noorus-96ga ning võttis revanši 1:0 – eelmine omavaheline mäng kaotati sama tulemusega. Värava lõi Priit Betlem.
III liigas mängiv Kuusalu JK Rada alistas reedel, 15. augustil koduväljakul toimunud mängus FC Järva-Jaani 8:1, seejuures esimene poolaeg võideti 4:0. Kolm väravat lõi Aleksander Levin, kaks Keio Kivistik, ühe Denis Petrov, Kristo Valdna ja Joonas Kröönström. Liigatabelis on JK Rada meeskond nüüd 35 punktiga liider.
IV liigas osalev Raasiku Valla FC pidi Narvas tunnistama Narva Trans II 6: 1 paremust, kuigi mängu esimese värava lõi Risto Pahka Raasiku meeskonna kasuks.
Rahvaliigas mängiv Anija United alistas pühapäeval, 17. augustil võõrsil JK Rapla Lokomotiiv 5:2. Anija meestest lõi 3 väravat Aleksander Levin, ühe Owe Hallik ja Villu Roomere.