Joker võttis võõral väljakul Kalevi skalbi

124
Kuusalu Kalev. Foto Kaarel Moppel

MIHKEL KUUSE

Reedel, 10. juunil toimus järjekordne Ida-Harju meeskondade vaheline mõõduvõtt jalgpalli meistrivõistluste 3. liiga idatsoonis, kui omavahel läksid Kuusalu staadionil vastamisi kohalik Kalev ja Raasiku FC Joker. Kohtumist jälgisid 94 pealtvaatajat.

Väljakuperemeeste mängu algus oli teravam ning omati paari head võimalust skoori avamiseks. Paraku oli sihik veel paigast ning seejärel haaras aina enam initsiatiivi Jokeri meeskond. See kandis tulemust alles poolaja lõpuminutitel, kui kahe minuti jooksul õnnestus värav lüüa nii Andre Ilvesel kui ka Uku Alvelal. Joker sai seega poolajapausile minna üsna turvalises kaheväravalises eduseisus. Teine poolaeg jätkus sarnases taktis. Üritavam pool oli Joker, kes tabas korduvalt väravaraame, kuid ka Kuusalul avanesid oma võimalused. Vastaste väravavahti aga õieti proovile panna ei õnnestunud.

Kümmekond minutit enne mängu lõppu suurendas Renno Soosaar nurgalöögist Jokeri eduseisu veelgi. Mõne minuti pärast kadus hetkeks Jokeri kaitsjate keskendumine, kui oma karistusalas tegutseti hooletult ja kukutati Kalevi ründaja. Järgnenud penalti realiseeris Kuusalu poolelt kindlalt Marten Mänd ja vormistas mängu lõppseisuks 1:3.

Raasiku meeskond jätkab liigatabeli tipus üheksas mängus kogutud 25 punktiga. Kuusalu on sama mängude arvu juures saanud kirja ühe viigipunkti ning asub tabeli viimasel ehk 11. positsioonil.

Järgmine kohalike meeskondade vaheline vastasseis toimub 14. augustil kell 19.00, kui Kuusalus kohtuvad mõisaderbi raames Kalev ning Anija JK.

Eelmine artikkelHooaja avavõistlused tennises
Järgmine artikkelKuusalus oli vaimuhaigetest rääkiva „Tagasi Beulah`sse“ esietendus