HC Kehra käsipalliklubi kaotas kolme finaalmängu järel 3:0 Põlva Servitile.
Pühapäeval, 8. mail kaotas HC Kehra kodupubliku ees käsipalli Eesti meistrivõistluste kolmanda finaalmängu ja ühtlasi Eesti meistri tiitli Põlva Servitile punktidega 21:26.
HC Kehra käsipalliklubi peatreener Jüri Lepp ütles, et kindlasti ei saa tulemusega rahul olla: „Kuigi kogu hooaja mängisime hästi ja eelnevates mängudes võitsime Põlva Servitit korduvalt, ei saa rahul olla, kui kõige tähtsamates mängudes kaotame.“
Kaotuse põhjused on tema sõnul erinevad – suhteliselt noor ja nõrgalt komplekteeritud meeskond, osade võistlejate haigestumine finaalmängudeks ja vigastused.
Juuli alguseni on puhkuseperiood, mil mängijad teevad iseseisvalt trenni. Pärast seda algab uus hooaeg.
Jüri Lepp: „Latt tuleb kõrgemale seada. Peame vaatama ja otsustama, kes jätkab või läheb mujale ja keda uutest mängijatest juurde võtta.“
Üldist organisatoorset taset hindab ta praeguse seisuga madalamaks kui Põlva Servitil, kus mängijad on parimas vanuses: „Meilt on välisklubides mänginud kümmekond meeskonnaliiget, Põlval tunduvalt rohkem. Meie võistkonnas on rohkem nooremaid mängijaid. Põlval on kaks välismängijat, Kehra võistkonnas ei ole ühtegi.“
Järgmist ehk 20. ehk juubelihooaega peab ta HC Kehrale väga oluliseks, et tuleb komplekteerida tugev meeskond ning leida toetajaid, et saaks võistkonna taset parandada ja võidu poole püüelda.
Anija vallavalitsus tegi HC Kehra meeskonnale omalt poolt väikesed kingitused, vihmavarjud, selle eest, et võistkond sai märtsis esikoha Balti liiga finaalis, alistades Põlva Serviti tulemusega 28:26.