Politsei otsib Kiiu jäätmejaamas käinud vargaid

1057

Vargad käisid jäätmejaamas öösel vastu pühapäeva, 5. veebruari.

Pühapäeval avastas Mihkel Tammepärg, et talle kuuluval territooriumil Kiius, kus asub Kuusalu valla jäätmejaam, on angaarist varastatud suurel hulgal tööriistu ning metallijäätmeid. Väravakett oli lõigatud läbi, sisse oli murtud angaari ja ka kõigisse jäätmekonteineritesse. Kahju suurus on hinnatavalt umbes 3000 eurot.

Vargus pandi toime valge või heledat värvi kaubikuga. Politsei palub abi tunnistajate leidmisel. Oodatakse infot, kas keegi nägi öösel vastu pühapäeva, 5. veebruari Kiiu-Kuusalu kandis liikumas heledat kaubikut, nägi või kuulis jäätmejaama territooriumil öösel tegevust või müra või teab midagi kuriteo toimepanijate kohta.

Infot palutakse anda Kuusalu piirkonnapolitseinikule, ülemkonstaabel Kaisa Kajole telefonil 612 4656, e-aadressil kaisa.kajo@politsei.ee või lühinumbril 110.

Kaisa Kajo: „Tahan meelde tuletada, et kui näete öisel ajal ebatavalist või kahtlast tegevust või autot, märkige kindlasti üles registreerimisnumber ja andke sellest kohe teada politsei lühinumbril 110.“

Ta kinnitab, et pole vaja karta, otsekui helistataks või tülitataks asjata. Kõne võtab vastu operaator, kes otsustab saadud info põhjal, kas saadab patrulli kohale või edastab piirkonnapolitseinikule teadmiseks. Kõik kõned salvestatakse.

„Iga väiksemgi info võib aidata hiljem kaasa kuriteo lahendamisele,“ toonitab Kaisa Kajo.

Kiiu jäätmejaamas käidi vargil ka ligi aasta tagasi. Jäätmejaama operaator Mihkel Tammepärg ütles, et ka siis oli külm ja selge kuuvalgel ilm. Kõigepealt koguti esemed angaari kokku, siis aeti auto hoonesse, tõsteti kraam peale.   

Eelmine artikkelKuusalu vallast 28 ja Loksalt 7 Leader-taotlust
Järgmine artikkelKuusalu vallas algab lairibakaablite ehitus kiireks internetiühenduseks