Pildid Raasiku põhikooli juurdeehitusest

3257

Projekteerimisbüroo OÜ Dialoog tegi Raasiku põhikooli juurdeehitusest 3D fotod.


Üks mitmest digitaalsest pildist, mis kujutasid Raasiku põhikooli.

Raasiku põhikooli lõpuaktusel, mis toimus 16. juunil, oli saali üles pandud foto piltidega, milline hakkab kool pärast juurdeehitust tõenäoliselt välja nägema.

Raasiku vallavanem Aare Ets selgitab, et alguses oli kokkulepe, büroo annab Raasiku rahvale näitamiseks juurdeehituse maketi: „Aga projekteerimisbüroo palus ajapikendust. Palusin neilt siis pilti.“

Juurdeehitusena tuleb Meierei tänava poole suur spordihoone, kuhu on planeeritud jõusaal, aeroobikasaalid, duširuumid ja kõik muu sporditegemiseks vajalik.

Meierei tänava pool praegu asuvad garaažid lähevad uue spordihoone ehitamise korral lammutamisele. Juurdeehituse käigus lisandub koolile uus õppekorpus koos käsitöö- ja kokandusklassidega. 

Kooli raamatukogu ja Raasiku raamatukogu ruumid ühendatakse. Nendesse saab siseneda nii koolist kui ka väljast. Raamatukogu hakkab väljast vaadates pärast ehitust ulatuma sama kaugele kui söökla osa. Raamatukogud jäävad vaatamata ühistele ruumidele eraldiseisvateks raamatukogudeks, kinnitas vallavanem.

Suve jooksul peaks valmima makett. Kogu projekt tahetakse lõplikult valmis saada 2013 aasta veebruaris.

Aare Ets ütles veel, et käes­olev projekt puudutab majakarbi ehitust ning seejärel seisab ees suur töö eriosadega nagu ventilatsioon, kanalisatsioon ja muu.

Vallavanema sõnul ei ole kindlaid ehitusplaane veel tehtud ja erinevad variandid tulevad kaalumisele siis, kui projekt lõplikult valmis saab. Ehitusprojekti maksumus on 27 600 eurot.

Eelmine artikkelPõleng taas vanas laudas
Järgmine artikkelTänu juurdeehitusele näeb Viinistu kunstimuuseumis poole rohkem maale