Perekond KAASIK Kehrast osaleb “Valentinipäeva laulukonkursil”

4522

Finaal tuleb sõbrapäeval Tallinnas Nokia kontserdimajas.


Kitarrist ARVI UUS, ELISABETH KAASIK, bassimängija KAAREL KÕRE ja ADELE KAASIK.

Perekond Kaasik Kehrast kandideeris koos ansambliga  Anna Teed loodud ja esitatud lau­luga Tallinnas korraldatavale lauluvõistlusele „Valentinipäeva laulukonkurss“. Kokku esitati 41 laulu ja konkursi tingimustele vastas 38 lugu. Nende laul „Meil on nii hea” valiti kümne parema sekka, millega minnakse tuurile. Konkursil osalevate lauludega saab alates 1. detsembrist tutvuda internetis Youtube’is. 

Pereisa Rein Kaasik, tütred Adele Kaasik ja Elisabeth Kaasik ning poeg Ülo-Rein Kaasik on asjaarmastajadmuusikud. Isa ja tütred kuuluvad pop-rocki viljelevasse ansamblisse Anna Teed, kellega võetakse võistlusest osa. Ülo-Rein Kaasik kirjutab lauludele sõnu.

Ansamblisse kuuluvad peale perekond Kaasiku tallinlased Heigo Kumm, Markus Anselm Kalmet, Arvi Uus ja Kaarel Kõre. See loodi 2010. aasta märtsis, kui Elisabeth Kaasik otsustas osa võtta Tallinna kõrgkoolide tudengibändide heategevuslikust lauluvõistlusest ning pani tuttavatest muusikutest kokku bändi lastelastest vanaisadeni, noorim on 16aastane ja vanim 55. Ansambel pääses siis võistlusel finaali. Publiku seas oli tookord muusikafestivali Lelle Alternatiiv peakorraldaja Vallo Hansen, kes kutsus nad festivalile esinema.

Sellest ajast on Anna Teed kirjutanud laule ja käinud mitmel pool esinemas. Rein Kaasik sõnab, et on tore, kui noortel ja vanadel on huvi, mis neid ühendab.

„Valentinipäeva laulukonkursile“ tuli 1. novembriks esitada lood, mis pidid olema eestikeelsed, kestma alla nelja minuti ja sõnad sõpruse teemal. Adele Kaasik rääkis, et laulu „Meil on nii hea“ sõnad tundusid konkursile hästi sobivat ja lugu saadeti osalema. Žüriisse kuulusid Aarne Saluveer, Olav Ehala, Juhan Paadam, Peeter Rebane ja Ithaka-Maria Rahula.

Finalistide esimene suurem kokkutulek on sel kolmapäeval Tallinnas Lindakivi keskuses. Pärast seda ootavad neid ees  proovipäevad ja tuur Eesti suuremates linnades – Pärnus, Rakveres, Jõhvis ja Tartus. 14. veebruaril 2011 on Nokia kontserdimajas finaalkontsert, kus valitakse välja kolm paremat ning publiku lemmik. Hääletada saab Tallinna linna kodulehel www.tallinn.ee.

Adele Kaasik: „Loodame oma kodukandi rahva toetusele ja ootame huviga tulemusi.”

Eelmine artikkelKehras löödi noormeest
Järgmine artikkel1. detsembrist saab kroone eurodeks vahetada Loksa pangakontoris