MTÜ Ökokratt osaleb raadiosaate tegemises

698

Kokku tehakse 35 raadiosaadet.

Alates septembrist jõuab venekeelse raadiojaama Raadio4 eetrisse uus keskkonnasaade „Elukeskkond“. Saate valmimist toetab ligi 14 tuhande euroga siht­asutus Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Raadiosaate toodab MTÜ Ökokratt koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga. Kokku tuleb hooajal eetrisse 35 loodusteadlikku- ja tervislikku eluviisi ning jätkusuutlikku ja keskkonnasäästlikku käitumist propageerivat raadiosaadet. 

MTÜ juhatuse liige Priit Adler rääkis, et saatesarjaga loodetakse tutvustada Eesti loodust: „Inimesed käivad looduses ringi, kuid ei pruugi täpsemalt teada, mis kohad need on. Meie kandis vääriks rohkem tähelepanu kas või näiteks Kõrvemaa. Loodushoiust peab pidevalt rääkima, et inimesed muutuksid oma ümbruse suhtes teadlikumaks. Hoitakse seda, mida armastatakse. Loodushoid algab inimese tasandil. Sellest tulenevalt on vajalik kõikidele eesti elanikele – olenemata rahvusest – keskkonnahariduse vallas infot jagada ning  õpetada, kuidas igaüks saab ise kaasa aidata looduse kaitsmisele ja hoidmisele“.

Eelmine artikkelPõrgupõhja pere õpetas kodukulusid vähendama
Järgmine artikkelPerekond EERIK Raasikult sai tiitli Kogukonna Pärl 2013