Mis on Sinu hobi?

1215

Kui Sul on tore foto enda või oma sõbra hobist või leidub pere­albumis mõni aastakümnete tagune ülesvõte vanavanemate hobidest, siis osale fotoprojektis „HOPS! Mis on Sinu hobi?”.

Kutsume inimesi üles pildistama oma vaba aja veetmise viise Harjumaal – tantsutunde, näiteringe, bändiproove, erinevaid spordialasid tai poksist suusatamiseni, rulatrikitamist, kaardimänge, lauamänge jms ning saatma fotosid koos lühikeste kommentaaridega Harjumaa muuseumile. Lisaks kaasaegsete ülesvõtetele ootame vanemaid fotosid perekonnaalbumitest.

Milleks koguda fotosid hobidest? Muuseum on otsustanud fotokogumiskampaania keskseks teemaks tõsta just hobid kui igapäevase nähtuse, mis ühendab ning kõnetab väga erinevas eas ning erineva taustaga inimesi, samas annab elavalt edasi ajastu vaimu ning emotsioone. Iga fotosaatja annab oma väikse panuse, et säilitada killuke Harjumaa kultuurielust ja ajaloost.

Laekunud fotode ning Harjumaa muuseumi fotokogu põhjal koostatakse näitus, mis annab läbilõike harjumaalaste vaba aja tegevustest tänapäeval ja möödunud aegadel ning pakub äratundmisrõõmu paljudele. Näitus avatakse Harjumaa laulu- ja tantsupeo raames 1. juunil 2013 Keila lauluväljakul.

Fotosid saab saata kuni 20. märtsini meili teel liisa.kaupmees@hmk.ee, samuti postiga või tuua kohale Linnuse 9, 76608 Keila.

Lisainfo Harjumaa muuseumi veebilehel www.hmk.ee ning Facebooki leheküljel.

Eelmine artikkelVargus Raasiku kortermaja keldris
Järgmine artikkelIda-Harju omavalitsusjuhid peavad Eesti Päevalehe pakutud reformivarianti mõttetuks