Rehehoone kaitseks kogutakse allkirju

637

Grupp aktiivseid inimesi  on alustanud Kehra rehehoone kaitseks allkirjade kogumist. Minule, kui ühele rehehoone säilitamist oluliseks pidavale inimesele, on selline käitumine loomulikult tugevaks toeks. Kutsun kõiki vallaelanikke selle aktsiooniga liituma.

Usun, et ajalooline rehehoone tuleb kindlasti kasutusele võtta kõigi vallaelanike huvides. Vajadusi on mitmeid – Anija vald vajaks korralikku taluturgu, mis ostjate toidulaua tervislikumaks muutmise kõrval aitaks edendada ka väiketalupidamisi ja kus ka potipõllumehed võiksid oma ülejäägid turustada. Lisaks jääks seal ruumi üle ka näiteks väikese taluteemalise ajaloonurga või näiteks Põhjamaade suurima jalgrattakogu (Kehra elanikul Valdo Praustil on selline kogu olemas) eksponeerimiseks jms.

Mind isiklikult ei häiri sugugi see, et allkirjade kogumisel löövad aktiivselt kaasa Keskerakonna inimesed. Lähtun seejuures tuntud tõest – pole tähtis, mis värvi kass on, oluline on see, et hiiri püüab.

Ja üldse on meie elu liialt ülepolitiseeritud. Kahjuks minnakse Toompeal elu politiseerimisega sageli liiale, kuid kohaliku elu küsimuste lahendamisel ei tohi me küll parteilisest kuuluvusest lähtuda, vaid lähtuda tuleb eelkõige ja ainult vallarahva huvidest. Selle vastu on seni küll patustatud, kuid viimane aeg on see lõpetada! Usun, et Anija valla Keskerakonna inimesed mõtlevad samamoodi, sest inimestena pole (vähemalt enamikel) neil ju midagi viga.

Eelmine artikkelPõleng Kehra linnas
Järgmine artikkelKuusalu kooli 255. sünnipäeval osales üle 500 peolise