Millised Anija valla teed saavad sel suvel korda

1119

Põrgupõhja ja Ülejõe linnaosades remonditakse kummaski kolm tänavat.

Anija valla käesoleva aasta  eelarves on teede remondiks ette nähtud kokku 201 867 eurot. Praeguseks on otsustatud, millised teed pinnatakse või kaetakse freesasfaldiga Põrgupõhja ja Ülejõe linnaosades.

Põrgupõhjas pinnatakse Põllu ja Rainise tänav, Ülejõe linnaosas  Lõhmuse, Tamme ja Pärna tänav. Lisaks nendele pinnatakse veel Torni tänav Kehras ning Pargi tänav Alaveres. Freesasfaltiga kaetakse Põrgupõhja linnosas Tuleviku tänav.  Freesasfaldi saab ka  Kehra tehase juures asuv Jõe tänav.

Lisaks puhastatakse sel suvel Niidipõllu-Härmakosu tee maa-ala, kaevatakse ja puhastatakse kraavid, tehakse korda truubid, valmib tee rekonstrueerimise projekt.

Teede pindamine läheb maksma 78 042 eurot ning asfalteerimine 48 485 eurot. Raudoja-Härmakosu remondib Teede- ja Keskkonnaehitus OÜ. Teised teed pindab ja asfalteerib TREF Nord AS. 

Anija valla majandusspetsialist Toomas Reisi: „Praegu käib projekteerimine ja täpne teetööde ajakava ei ole veel paigas. Lepingute järgi peaksid kõik need tööd saama valmis 31. juuliks. Soov oli sel suvel teha korda rohkem teid, kuid ehituse maksumused seadsid piiri.“

Eelmine artikkelAIDI GERDE TUISK jätkab Estonian Cupi liidrina
Järgmine artikkelANDRE SEPA lahkumishüvitisest 5000 eurot Raasiku Lionsitele