Mille poolest erineb Raasiku valla aastapäeva tänavune programm eelmisest?

809

aare
Raasiku vallavanem AARE ETS:
„Eelmisel aastal, kui Raasiku vallal täitus 20. aasta, tähistasime sündmust suurejoonelisemalt. Põhiline oli siis Juhan Trumbi lavastatud teatrietendus, mida mängiti mitmel pool vallas. Andsime välja ka ajalehe erinumbri.

Tänavuse aastapäeva lähenedes pakkusin välja mõtte siduda valla sünnipäev paari valdkondliku teemaseminari ja aastapäeva konverentsi korraldamisega. Möödunud aastal sellist tüüpi üritusi ei olnud. Põhimõtteliselt on seekord kavas vähem pidu ja rohkem sisu.

Jaanuariks valmistasime ette Raasiku valla ettevõtluspäeva, mis tuleb 7. märtsil, ja valla külade päeva, mille korraldame 9. märtsil.

Nende kahe päeva vahele jääb 8. märts ehk naistepäev, siis on Kivilool Harjumaa omavalitsustöötajate talispordipäev. Eelmisel aastal võitis talispordipäeva meie võistkond ja nüüd oleme võõrustajad. Õhtul on Aruküla rahvamajas Juhan Trumpi korraldatav naistepäeva kontsert.

Teisipäeval, 12. märtsil ehk Raasiku valla sünnipäeval on kavas ajaloo- ja tulevikukonverents Aruküla rahvamajas, mis peaks nii kohalikele inimestele kui külalistele andma ülevaate meie ajaloost, olevikust ja tulevikust. Sellele järgneb vallajuhtide pidulik vastuvõtt parketisaalis.“

Eelmine artikkelKehras rünnati inimesi
Järgmine artikkelRaudoja kõrts ja MTÜ Tuulekell olid esmakordselt turismimessil