Mälumängusarja võitis Kolgaküla Kassisaba

1796

Reedel, 13. veebruaril jõudis lõpule Kolgaküla neljaetapiline mälumängusari, ühtlasi selgus selle võistluse raames ka Kuusalu valla meister võistkondlikus mälumängus.

Viimase osavõistluse võitis 47 punktiga Kolgaküla Kassisaba (Rene Treial, Kunnar Vahtras, Aivar Oru ja Kalle Aasrand), edestades kahe punktiga  Kolga keskkooli õpetajaid (Helen Mikiver, Liia Varend, Andres Allpere ja Indrek Birkan) ja Juminda küla võistkonda (Ain Mäns, Karli Lambot, Kalle Prinzthal, Ago Katvel). Neljandat kuni kuuendat kohta jäid 42 punktiga jagama Tallinna Oinapäev (Anne-Malle Hallik, Anna Mihhalevskaja, Rainer Traksmaa ja Jaan Loide), Invajuunior (Agnes ja Raul Valgiste, Elmo ja Endel Rebane) ning Kehra Maru (Anne Oruaas, Mart Schmeidt, Kaire Kroon, Sirje Kruusament). Sel mängul, kus osales 40 võistkonda, jõudsid esikümnesse veel MC Kolga, Aruküla, Ida-Harju Invaühingu, Parksi küla ja Kuusalu Jalgpallifännide võistkonnad.

Nelja vooru kokkuvõttes tuli Kuusalu valla meistriks Kolgaküla Kassisaba võistkond 177 punktiga. 170 punktiga sai teise koha Juminda küla esindus, neile kuulub ka Kiiu Soone poolt väljapandud eriauhind – autokoorem liiva. Tugeva lõpuspurdiga tõusid kolmandaks Kolga keskkooli õpetajad, nende kontosse kogus 169 punkti. Enne viimast etappi liider olnud Kuusalu keskkooli õpetajate võistkond (Aili Kontus, Sirje Paunel, Jüri Rebane, Vello Sats) jäi 167 punktiga neljandaks. Viies oli 166 punktiga Kehra Maru ning kuues alati stabiilselt esinev MC Kolga (Kaarel Kuum, Urmas Osila, Kalev Uiboupin ja Meelis Talts). Võistlussarjas osales kokku 43 võistkonda.

Lõpuprotokollist, mis on ka üleval Kuusalu valla kodulehel, leiame veel need neli võistkonda, kes jõudsid tihedas konkurentsis esikümnesse – Tapurla küla, Kuusalu Kvartett, Mälupallurid ja Aruküla. Lõpetamisel jagati ka hulgaliselt eriauhindu – parim uustulnuk Invajuuniorid, noortevõistkond Kuu-uurijad, naistevõistkond Eluõied.

Eelmine artikkelTulistamine
Järgmine artikkelAnija volikogu arutab osalust Sõnumitoojas