Loksa saalijalgpalliturniiri parim Tallinna Kvadra

1373

Kokku alustas turniiri 10 võistkonda, kes olid jagatud kahte alagruppi, mille kaks paremat jätkasid võistlust poolfinaalides.

Esimese alagrupi läbis täis­eduga Raasiku Joker, kes ei lasknud oma väravasse ühtegi palli. Teisena pääses poolfinaali tänu paremale väravate vahele Kuusalu JK I võistkond, kes kogus  FC Kiiu ning Tallinna Turistidega võrdselt 6 punkti. Alagrupi lõpetas Loksa Rahvaspordiklubi esindus.

Teises alagrupis alistas kõik oma vastased SK Augur väravate vahega 15-3. Turniiri kahe kaotusega alustanud Tallinna Kvadra suutis kaks järgmist mängu võita, nii et see tagas alagrupis teise koha. Järgnesid Kuusalu JK II, FCF Järva Jaani ning FC Loksa.

Poolfinaalis saatis edu Tallinna meeskondi. Seni kaotuseta Raasiku kaotas napilt 0:1 heasse hoogu saanud Kvadrale, Kuusalu JK I võistkond pidi vastase paremust tunnistama alles penaltite löömise järel. Penalteid löödi nii kolmanda koha kohtumises kui ka finaalis. Kuusalu JK ebaõnn penaltite löömisel jätkus pronksikohtumises, kus tuli tunnistada 6:7 Raasiku poiste paremust. Finaalmäng lõppes viigiliselt 1:1, kuid penaltitega olid täpsemad Kvadra pallurid tulemusega 3:1.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Sven-Janno Lullu (Kvadra), parimaks väravavahiks Riido Reiman (Raasiku) ning 7  löödud väravaga osutus resultatiivseimaks Joonas Ljaš (SK Augur). 

Rohkem infot turniiri kodulehelt: loksacup.jkrada.ee.

Eelmine artikkelTulistamine
Järgmine artikkelAnija volikogu arutab osalust Sõnumitoojas