Maakonna meistrid suusatamises

1217

Aegviidus selgusid Harjumaa suusameistrid ning maakonna parimad koolid teatesuusatamises.

Maakonna noortemeistriks tuli U-14 vanuseklassis Loksa I keskkooli õpilane Pent Paalberg, kes oli kiireim 3 km distantsil ajaga 8.27. Neidude U-18 vanuseklassis sai III koha Anija valla võistleja Heleen Sinijärv, kes läbis 3 km distantsi ajaga 9.48. Kuni 14-aastaste 1,5 km distantsilt sai hõbemedali Epp Paalberg.

Anija valla esindajad võitsid veel kaks medalit: Marje Viirmann oli teine veteranide ja Karin Lehiste kolmas naiste klassis.

Meesveteranide 5 km distantsil tuli ajaga 14.23 teiseks Kolgaküla suusamees Helges Mändmets, kes kaotas võitjale, Saue linna esindajale Tõnu Odamusele 26 sekundiga.

Harjumaa koolidevahelise suusatamise teatevõistluse võitis keskkoolide grupis Saue gümnaasium Kuusalu keskkooli ees. Loksa I keskkool oli paremusjärjestuses viies. Põhikoolide grupis oli parim Laagri Raasiku kooli ees, Alaverele kuulus neljas koht.

Meie piirkonda toodi ka kaks teatevõitu. Kehra gümnaasiumi VI-VII klasside tüdrukute nelik (Grethe-Johanna Ploompuu, Agnes Aguraiuja, Triine Viirmann ja Kelli Vahesalu) oli kiireim 4×1,5 km distantsil ja Loksa I keskkooli X-XII neiud (Reesi Kuslap, Liisa Veerla, Getter Külmsaar, Lona Pärtel) oma teatesõidus.

Eelmine artikkelTulistamine
Järgmine artikkelAnija volikogu arutab osalust Sõnumitoojas