Loksa Ravikeskus OÜ on jätkuvalt müügis

2827

Rime Kinnisvara müüb tegutseva ravikeskuse 19 900 000 krooniga.
Loksal on viimasel ajal kõlanud mitmelt poolt küsimused, kas ravikeskus ikka jätkab ning miks on osaühing müügis.

Juhataja Ann Lasting kinnitab, et ravikeskus jätkab tegutsemist, kuigi põhiomanik on soovinud seda müüa juba pool aastat: „Ta on me ettevõttesse pannud kümme miljonit krooni. Kuna kliente on väheks jäänud, siis me talle enam sisse ei too. Taastusravi osakonnas on täituvus võrreldes varasemaga rohkem kui poole väiksem. Katsume praegusel raskel ajal ellu jääda. Kõik me kuuskümmend töötajat on ametis, oleme kaotanud lisapuhkuse ning vähendanud veebruarist töötasu. Koondada pole kedagi, korraga on valves üks õde, sanitar ja arst.”

Juhataja kiidab töötajaid, kes on palgalanguse võtnud vastu suhteliselt rahulikult. Ta ütleb, et ravikeskust aitab leping haigekassaga. Hambaarstid, naistearst, kiirabi, hooldusosakond töötavad. Veebruari keskelt hakkab kokkuhoiu eesmärgil röntgen töötama vaid ühel päeval nädalas.

Järjest on avaldatud meedias uudiseid, kuidas mitmel pool on spaad või sanatooriumid kinni pandud. Hiljuti teatati, et Ida-Virus pakub üks spaa teenust poole hinnaga. Loksa ravikeskus pole juhataja sõnul hindu langetanud, kuid neid pole ka tõstetud – tavaliselt oli veebruaris hinnatõus. Loksa hinnad on samas suurusjärgus kui enamikes teistes sarnastes asutustes.

Kas kohalikud inimesed ikka käivad ravikeskuses? Juhataja nendib, et kohalikud elanikud uurivad, kas saaks haigekassa toel protseduure. Majanduslangus on mõjutanud paljude rahakotte ning esmajärjekorras on lihtne kokku hoida tervise-teenustelt.

Kinnisvarabüroo Rime Kinnisvara müüb nii Loksa ravikeskuse hoone kui ka kogu seal tegutseva osaühingu. Kolmekorruselise maja üldpind on 2546 ruutmeetrit, krundi pindala 11 312 ruutmeetrit. Möödunud aastal lõpetati maja kolme korruse siseviimistlus.

Eelmine artikkelKehra tehas hakkab tööle sel nädalal
Järgmine artikkelRaasiku valla konstaabel hakkab koerteomanike karistusi karmistama