Loksa linnapea on jätkuvalt VÄRNER LOOTSMANN

2329

Loksa linnavolikogu aseesimeheks valiti HELLE LOOTSMANN.

Loksa linnavolikogu uus koosseis kogunes teisele istungile kolmapäeval, 6. novembril. Päevakorras oli linnapea valimine ja linnavalitsuse kinnitamine.

Rein Heina tegi ettepaneku valida linnapeaks Värner Lootsmann. IRLi nimekirja ettepanek oli leida linnapea avaliku konkursiga. Rein Heina teatas, et Loksa põhimäärus  seda  ei  võimalda.  Sala­jastel valimistel olid Värner Lootsmanni poolt 9 ja vastu 6 volikoguliiget. Värner Lootsmann on Loksa linnapea ametit pidanud 2010. aastast. Aastatel 2006-2009 oli ta Harju maavanem,  1999-2006  riigikogu  liige.

Värner Lootsmanni ettepanekul kinnitati linnavalitsuse uus koosseis    6liikmelisena:    linnapea, abilinnapead Andres Kaskla ja Hilleri Treisalt ning senised volikoguliikmed Airi Öösalu, Õnne Teern ja Vladimir Deulin.

Volikogu kolmas istung toimus esmaspäeval, 11. novembril. Linnavalitsuse liikmeteks asunud volikoguliikmete asendusliikmetena on nüüd volikogus Helle Lootsmann, Allan Alajärv ja Marija Kudrjakova. Neist rohkem hääli kogunud Ester Rebas peatas oma asendusliikme volitused.

Loksa linnavolikogu aseesimeheks valiti Helle Lootsmann 10 poolt ja 4 vastuhäälega. Ta kinnitati ka Loksa linna esindajaks Harjumaa Omavalitsuste Liidu ning Loksa gümnaasiumi hoolekogusse.

Eelmine artikkelMiks lahkute Kuusalu Soojuse juhatuse esimehe kohalt?
Järgmine artikkelRaasiku vallas kadunud 90aastast naist tulid otsima vabatahtlikud päästjad