Laste joonistusvõistlus „Minu kingitus“

1212

Veebruaris avatava näituse „Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.–2000. aastatel“ juhatab sisse laste joonistusvõistlus „Minu kingitus“. Ootame joonistusi mõnest lemmikkingitusest, mis on saadud kas jõuludeks, sünnipäevaks või mõneks muuks tähtpäevaks.

Samuti võib joonistada pildi kingitusest, mis on joonistajale pettumuse valmistanud. Joonistuse juurde palume, et kirjutataks ka lühike põhjendus, miks joonistatud kingitus on eriline või miks see pettumuse valmistas. Kirjalik osa on tarvilik muuseumile, et koguda kaasaja laste tarbimisunistusi: see annab meile ülevaate, mida lapsed kingitustena hindavad, mida soovitakse.

Joonistusvõistlus toimub kolmes vanuserühmas: 1.–4. klass, 5.–8. klass ja 9.–12. klass. Iga vanuserühma kolme parimat premeeritakse auhindadega, kõik joonistajad saavad aga näitusele „Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.–2000. aastatel“ priipääsme. Saadetud töid hindab žürii.

Maksimaalselt A3 suuruses joonistused saata posti teel või tuua ise kohale aadressile:
Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja, märksõna: „minu kingitus“ J. Kuperjanovi 9, 50409 Tartu. Tel 735 0445.

Joonistusvõistluse töid ootame 10. veebruarini. Koos näituse avamisega 17. veebruaril tehakse teatavaks ka joonistusvõistluse võitjad ning võistlustööd  riputatakse üles näitusele külastajatele vaatamiseks.

Eelmine artikkelLiiklusõnnetus Kolgakülas
Järgmine artikkelHaridusminister rääkis Kuusalus gümnaasiumide reformist