Kuusalus ja Kehras südamenädala ettevõtmised edukad

1018

Kuusalu ja Kehra spordikeskused osalevad südamenädala üritustes.

Kuusalu spordikeskuses olid südamenädalale pühendatud treeningupäev pühapäeval, 17. aprillil. Anija valla spordikeskuses Kehras jätkub sportlikke ettevõtmisi nädala vältel – 17.-23. aprillini. Mõlemal pool rahastab ettevõtmisi Euroopa Sotsiaalfond programmist „Tervislikke valikuid toetavad meetmed 2010-2011“.

Kuusalu spordikeskuse juhataja Kadri Idavain ütles, et treeningpäev läks korda, eelregistreerimise järgi osales rohkem kui 80 täiskasvanut ja üle 60 lapse.
 
Emad-isad said lapsed jätta lastehoidu, Reelika Paul korraldas lastele staadionil mänge ja võistlusi.

Päeva alguses sai kontrollida vererõhku ja –suhkrut. Kadri Idavain sõnas, et on selle eest eriti tänulik perearst Olga Kalda pereõele Kristel Koivistoinenile, tema tuli treeningpäevale vabatahtlikult, tasu selle eest ei saanud.

Spordikeskuses oli võima­lus valida kolme erineva treeningu vahel: zumbatreeningu viis läbi Mariann Kilg Artic Sport Clubist, vesiaeroobikat juhendas treener Lilja Normak ning jõusaalis juhendas Liina Laur.

Kõige enam pakkus huvi zumbatreening, zumba on tantsuline fitnessprogramm. Vesiaeroobikas osales 30 inimest. Jõusaalis uuriti treenerilt eratreeningu võimalusi.

Pärast treeninguid sai lõõgastuda ujulas ja saunades.

Treeningpäeval esinesid Kuusalu laste tantsurühmad, keda juhendavad Ljudmilla Loss-Maiberg, Milena Loss, Eve Õun ja Tiiu Kass.

Anija valla spordikeskuse juhataja Indrek Lillsoo ütles, et osavõtjate vähesuse üle südamenädala kahel esimesel päeval kurta ei saanud: „Inimeste aktiivsus on üllatavalt suur, arvestades seda, et enamik ettevõtmisi on olnud päeva ajal ja väljas on ilus ilm. Kõige rohkem osavõtjaid oli pühapäevaõhtuses joogatreeningus, paarikümne ringis. Tagasiside inimestelt on olnud positiivne.“

Eelmine artikkelLaps oli puuharude vahel kinni
Järgmine artikkelKuusalu Tööstusparki on ruumid saanud mitu uut firmat