Kuusalu volikogu komisjonid alustavad tööd

1494

Kuusalu vallavolikogu kinnitas nelja alalise komisjoni ja revisjonikomisjoni liikmed.

Kuusalu vallavolikogu valis 19. detsembri istungil revisjonikomisjoni täiendavad liikmed. Novembris valiti komisjoni esimeheks Sulev Valdmaa ja aseesimeheks  Urmo  Ristisaar.  Lõppenud aasta viimasel istungil tegi komisjoni esimees Sulev Valdmaa ettepaneku moodustada komisjon 5liikmelisena. Ta esitas kandidaatideks Kunnar Vahtrase, Mart Reimanni ja Raul Valgiste. Salajastel valimistel sai Kunnar Vahtras 19, Mart Reimann 17 ja Raul Valgiste 13 poolthäält.

Volikogu arengukomisjon otsustati moodustada selle esimehe Mart Reimanni ettepanekul 10liikmeline. Lisaks esimehele Mart Reimannile ja aseesimehele Enn Kirsmanile kuuluvad komisjoni Karol Rahuoja, Ott Sandrak, Kalmer Märtson, Madis Praks, Urmo Ristisaar, Kristel Paunel, Andres Kaarmann, Värner Lootsmann, Ingeldrin Viljak, Herko Sunts, Heldur Meerits, Priit Adler ja Artur Talvik.

Ka volikogu ehituskomisjon on 10liikmeline: esimees Madis Praks, aseesimees Raul Valgiste ning liikmed Kaido Tseller, Kaupo Koit, Svetlana Pajupuu, Jaanus Hein, Sirje Potisepp, Mart Rostfeldt, Toomas Väinsar ja Allan Laine.

Külaelukomisjon on kinnitatud 11liikmelisena: esimees Emil Rutiku ja aseesimees Andres Allmägi ning Mait Kröönström, Aivar Oru, Andres Napp, Svetlana Pajupuu, Küllike Enok, Maila Velström, Raivo Samelselg, Helju Veskaru ja Taigo Talivere.    

Kultuuri- ja spordikomisjoni esimehe Asko Augi ettepanekul kinnitati komisjon 12liikmelisena. Peale esimehe ja aseesimeheks valitud Ilvard Eeriksoo kuuluvad komisjoni Tiina Viirna, Kadri Idavain, Urmas Paomees, Maarika Rohi, Sander Piibemann, Janno Laende, Mihkel Tomson, Kaisa Linno, Ulve Märtson ja Kaido Laas.

Volikogu eelarvekomisjoni, keskkonnakomisjoni, sotsiaalkomisjoni ning haridus- ja noorsootöö komisjoni koosseisud kinnitati 4. detsembri istungil. Kokku on Kuusalu vallavolikogus 9 komisjoni.

Eelmine artikkelHC Kehra/Horizon Pulp&Paper taas Eesti meeste käsipalli karikavõitja
Järgmine artikkelEKSPERIMENT: kõige keerulisem on protokolli leida Anija valla kodulehelt