Kehras puurisid vargad bensiinipaakidesse augud

1046

Varastatud on kolmest autost.

Jõulude ja uue aasta vahelisel ajal käisid Kehras bensiinivargad, kes võtsid kütust kolmest autost.   Röövlid   puurisid   aku­drelliga auto põhja alla asuvasse plastikust bensiinipaaki üks kuni viis umbes kuuemillimeetrise läbimõõduga auku, mille kaudu võtsid bensiini välja kas vooliku või mingi anumaga.

Kehra konstaabel Roman Maiorovi sõnul ei ole vargust sellisel viisil varem ette tulnud. Politseil praegu kahtlusaluseid veel ei ole, kuid konstaabel arvab, et tegu pole kohalikega: „Samasugused vargused on olnud ka Keilas ja selle lähiümbruses. Seetõttu võib oletada, et kurjategijad on tulnud väljastpoolt Kehrat.“

Bensiinipaagid tühjendati Aia  ja Kooli tänava piirkonnas tee ääres seisnud autodel. Tegu oli eri vanuse ja erinevat kütust kasutavate autodega.

„Mõni oli bensiinimootoriga ja mõni kasutas diiselkütust. Kas vargad ei teadnud, millist kütust nad saavad, või siis sobis neile kõik,“ sõnas Roman Maiorov.

Kui varastatud kütus maksab mõnikümmend eurot, siis oluliselt suurema kahju põhjustasid röövlid autodesse augu puurimisega. Bensiinipaagi remont koos varastatud bensiiniga võib auto omanikule maksma minna kuni 1000 eurot.

SA Anija Mõis arendusjuht Kaiti Kartusov, kelle auto langes samuti varguse ohvriks, ütles, et hindab oma kahju umbes 700 euro suuruseks. Kütus varastati tema autost,  kui see oli pargitud tänava äärde.

„Tähtis on inimesi informeerida, et nad oskaksid tähelepanu pöörata, kui midagi kahtlast näevad,“ lausus Kaiti Kartusov.

Eelmine artikkelHC Kehra/Horizon Pulp&Paper taas Eesti meeste käsipalli karikavõitja
Järgmine artikkelEKSPERIMENT: kõige keerulisem on protokolli leida Anija valla kodulehelt