Kuusalu vallas algas pühadeks toiduabi heategevuslik aktsioon

874

Vallarahvast kutsutakse üles annetama puudustkannatavate inimeste jõululauale toidukraami.

Kuusalu abivallavanem Milli Kikkas tuli ideele katta sissetulekuta vallakodanike jõulupühade aegne toidulaud annetustega. Heategevusliku aktsiooni käigus palutakse tuua Kuusalu Almakeskusesse või Loksa teeninduspunkti söögikraami. Annetusi võetakse vastu kuni 13. detsembrini, et jõuaks kokku panna toidupakid ja toimetada need abivajajateni. Vallamajja palutakse toitu mitte viia.

Milli Kikkas: „Pühadeaeg avab südameid ja paneb rohkem mõtlema ka kaaskodanikele enda kõrval. Me vallas elab paarkümmend üksikut inimest, kes on jäänud elu hammasrataste vahele. Annetuste abil on võimalus kanda hoolt selle eest, et ka neil oleks jõulude ajal toidulaud kaetud.“

Annetada võib aiasaadusi, moose ja kõikvõimalikke hoidiseid, ka mune, liha, omaküpsetatud leiba ja muud sellist. Oluline on, et toit ei oleks kiiresti riknev.

Abivallavanem ütles, et abivajajate nimekiri on vallamajas olemas, kindlasti on plaan toetada paarikümmet kõige enam raskustes olevat inimest. Ent olenevalt sellest, kui palju toiduaineid annetatakse, võidakse abisaajate ringi suurendada.

Eelmine artikkelAnija valla korvpalliturniir segavõistkondadele
Järgmine artikkelRaasiku uus vallavanem on RAIVO UUKKIVI