Kuusalu valla ujumise MV-l püstitati 3 ujularekordit

1776

Kuusalu valla 3. ujumise meistrivõistlustel 12. novembril osales kolmes vanuseklassis kokku 29 osavõtjat. Kavas oli 4 distantsi: 50 meetrit vabalt, selili ja rinnuli ning 100 meetrit vabalt.

Naiste nooremas vanuseklassis võitis kõik kavas olnud alad Getter Annette Oja, talle järgnesid Brenda Tilk, kes saavutas 3 teist kohta ja Karin Trei, kes võitis 3 kolmandat kohta. 100 m rinnuli alal tuli teiseks külalis­õpilane Moldovast Ana-Maria Tecuci.

26-45aastaste naiste hulgas püstitati 3 ujula-, ühtlasi ka Kuusalu valla MV rekordit: Marianne Seiman ujus 50 m vabalt ajaga 32,94 ja 50 m selili 37,22 ning Age Tuisk ületas iseenda eelmise aasta parimat aega 100 m vabalt, saavutades aja 1,22,88. Age Tuisk oli ka 50 m rinnuli distantsi võitja. Esimese kolme hulka jõudsid erinevatel aladel veel Pille Plakk, Triin Lindau ja Marelle Süda.

Meeste nooremas vanuse­klassis oli 50 m distantsidel ühesugune järjestus: esimene Indrek Rebane, teine Kristjan Kuum ja kolmas Reijo Loik. 100 m vabalt võitis Kristjan Kuum, teine oli Mattias Idavain.

26-45aastaste meeste hulgas võitis kõik alad ülekaalukalt Peeter Subbi, talle järgnesid Tõnu Idavain, Risto Maiberg ja Andrus Haak.

Meestel oli 4 osavõtjat ka vanemas vanuseklassis, kus kaks esikohta vabalt ujumise distantsidel saavutas Rein Kane, selili­ujumises oli parim Rein Jõe ja rinnuli Eiki Kadajane.

Kuusalu Spordikeskus pani välja meened iga vanusegrupi parimale, arvestades osavõetud distantside arvu ja saavutatud kohti, need said Getter Annette Oja, Age Tuisk, Kristjan Kuum, Peeter Subbi ja Rein Kane. Kuna naiste vanemas vanuseklassis seekord osavõtjaid ei olnud, läks neile mõeldud meene peakohtunik Ott Soone otsusega võistluste noorimale osavõtjale Silver Piirojale.

Võistluse protokoll on üleval www.kuusaluspordikeskus.ee.

Eelmine artikkelRaasikul löödi naist
Järgmine artikkelKui korras on meie lasteaedade mänguväljakud?