TANEL PAABO ja KADRI USTAV võitsid Tartus

972

Laupäeval,12. novembril toimusid Tartus lahtised meistrivõistlused karates ehk Falco Cup 2011, mis oli ühtlasi Eesti noorte karatekade karikaliiga II etapp.

Kuusalu karateka Tanel Paabo spordiklubist Budo võistles kumites kaalukategoorias U16 +70kg. Avakohtumine Läti Samurai klubi esindaja Peteris Akmentinshiga lõppes 6:0 Tanel Paabo võiduga. Finaali vastaseks sai ta Tartu Falco klubi esindaja Silver Kiviloo, kelle võitis enne normaalaja lõppu 8:0.

Kolga keskkooli õpilane Kadri Ustav saavutas tüdrukute 12-13.a katas esikoha. Finaalis võitis ta veenvalt oma suurimat konkurenti ja tõusis EKL liidriks katas. Kadri Ustav oli heas hoos ka kumites (kontakt võitlusstiil), kus saavutas teise koha. Finaalis kaotas ta liiga liidrile punktidega 3:4.

Kahe nädala pärast toimuvad Kuusalu spordikeskuses järjekordsed Eesti meistrivõistlused karates, mis on valikvõistlus. Selgub, kes sõidavad veebruaris toimuvatele 39. kadettide ja juunioride Euroopa meistrivõistlustele. Seekordne EM peetakse Aserbaidžaani pealinnas Bakuus.

Eelmine artikkelRaasikul löödi naist
Järgmine artikkelKui korras on meie lasteaedade mänguväljakud?