ARUKÜLA hokimeeskond Loodusliku Jää turniiril eesotsas

1087

Pühapäeval, 13. jaanuaril toimus Loodusliku Jää turniir Aruküla uisuväljakul. Kohtusid Saku I, Uudeküla ja Aruküla Palliklubi hokimeeskonnad. Vaheturniiri tulemusena jagavad Aruküla ning Saku teine meeskond esimest ja teist kohta.

Kolmandat aastat toimuv võistlus jagati esmalt kahte alagruppi: põhja ning lõuna. Põhja alagrupis osalevad Uudeküla, Aruküla, Pärnu, Saku I ning Saku II meeskonnad. Lõuna ala­grupis aga Valga, Rõuge, Jõgeva, Äksi ning Viljandi. Kõigi osalevate meeskondadel peab olema oma kodukoha välitingimustes hokiväljak.

Esimeses alagrupis on toimunud kokku 6 mängu. Aruküla mängud Saku esimese ning Uudeküla meeskonnaga lõppesid vastavalt 5-3 ning 4-2, mis viis Aruküla esmakordselt ajaloos turniiri etteotsa.

Aruküla meeskonna kapten Uku Hinsberg: „Arukülas hakati hokit harrastama alles 3 aastat tagasi ja 2 võitu on meie jaoks väga hea saavutus. Kindlasti toimub Loodusliku Jää turniir ka järgnevatel aastatel.”

Aruküla meeskond koosneb viieteistkümnest 30- kuni 50aastasest mehest, kes tegelevad sellega hobi korras.  Meeskonna kapten ütleb, et juurde oodatakse ka uusi ja nooremaid mängijaid. Treeningud toimuvad keskmiselt 3 korda nädalas esmaspäeva ja kolmapäeva õhtuti ning pühapäeval Aruküla uisuväljakul. Enne pühapäevast trenni korraldatakse treeninguid lastele – kui ilm on liiga soe, siis Jeti jäähallis.

Eelmine artikkelTulekahju Sõpruse väljakul
Järgmine artikkelArutelu Kuusalus – kas riigigümnaasium Ida-Harjusse või hoopis Tallinna piirile