Kolgaküla mälumängusari sai avastardi

936

Reede,11. novembri õhtul tehti Kolgaküla rahvamajas algust piirkondliku mälumängusarjaga. Seekord on 5 etappi, millest 4 paremat tulemust läheb üldarvestusse. Mängujuht oli ja küsimused koostas Keila mälumängur Allar Viivik.

Avaetapil osales 25 neljaliikmelist võistkonda. Peaaegu kogu mängu olid liidripositsioonil Kolga keskkooli õpetajad (Liia Varend, Helen Mikiver, Indrek Birkan, Andres Allpere), neil  õnnestus  48  punktiga ava­­etapp võita.

Esikolmikusse mahtusid veel Parksi küla (Eva ja Andres Allmägi, Endel Soo, Tõnu Sild) 46 ning võistkond Ma ja Sa (Anu Kirsman, Ott Sandrak, Peeter Siilak, Margo Mürk) 43 punktiga.

Tihedas konkurentsis järgnesid Ürgne Jõud (Kadri Idavain, Krista Kruus, Ingrit Keerma, Kaupo Rüütsalu) ja Kuusalu Kvartett (Laur Sits, Mart Lahi, Raivo Rekk, Einar Kivisalu) võrdselt 41 punktiga. Kuuendaks tulnud Kehra Maru (Sirje Kruusement, Kaire Kroon, Mart Schmeidt, Andres Puusepp) kogus 40 punkti. Seekord mahtusid veel esikümnesse Tapurla küla, Kolgaküla Kassisaba, Juminda küla ja SooKuu võistkonnad.

Kolgaküla seeriavõistluse järgmine mäng peetakse 6. jaa­nuaril, kõik ülejäänud mängud aga järgmiste kuude esimestel reedetel. Kuna viiest etapist läheb arvesse neli, on uutel võistkondadel võimalik sekkuda ka esikohaheitlusse.

Eelmine artikkelRaasikul löödi naist
Järgmine artikkelKui korras on meie lasteaedade mänguväljakud?