Kuusalu valla sporditoetused

854

Vallavalitsus kinnitas spordiklubide korraldatavate võistluste toetussummad.

Vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjon arutas ja tegi ettepanekud spordiklubide võistlustel osalemise ning spordisündmuste korraldamise toetussummade kohta. Vallavalitsus kinnitas need.

Kuusalu Spordiklubi toetussumma on kokku 1105 eurot: 200 võistlussõitudeks noorte MVdele ja ka lauritsapäeva jooksuks, 255  väikelaste kergejõustikupäevaks, 250 valla meistrivõistlusteks kergejõustikus ning 200 eurot treeninglaagrite jaoks.

Karateklubi IVL saab valla lahtiste meistrivõistluste jaoks 400 eurot ning võistlustel ja laagrites osalemiseks 150 eurot.
Kuusalu Tenniseklubi toetatakse võistluste korraldamisel kokku 175 euroga.

Kolgaküla Spordiklubile RADA antakse 100 eurot ETV-Swedbank noorte suusasarjas osalemiseks, 90 eurot murdmaasuusatamise valla meistrivõistluste korraldamiseks ja 300 eurot Kolgaküla suusaradade hoolduseks.

Turbuneeme Külaselts saab 50 eurot Pärispea poolsaare külade jüripäevajooksu jaoks. Kolga Palliklubile eraldatakse võistluste korraldamiseks 230 eurot. Kuusalu Matkaseltsi projektidest toetatakse „Rattaga külla“ 150 ja „Kuusalu külade kümnevõistlus“ 300 euroga. Aerobike Cycling Agency toetus on 300 eurot Kuusalu 21. Rattaralli/Filter maanteekarikasarja I etapile. MTÜle Salmistu Paadimees antakse 200 eurot süstavõistluseks ja merepääste koostööprojektiks. Valgejõe Seltsimaja saab 50 eurot laste ja noorte spordipäeva toetuseks.