Kuusalu valla Loksa teeninduspunkt avatud uues kohas

1391

Kuusalu valla teeninduspunkt kolis linnavalitsusest kõrge rendihinna tõttu uutesse ruumidesse.

Alates esmaspäevast, 9. maist lehvivad Loksa linnavalitsuse hoone taga asuva Papli 2 maja peaukse kohal Eesti ja Kuusalu valla lipud ning teeninduspunkt on ametlikult avatud. Kolima hakati linnavalitsuse teise korruse kahest ruumist aprilli lõpus.

Ka uus asukoht on teisel korrusel, perepoe vastas, kui trepist minna, siis vasakul. Kuu­salu vallavalitsuse kasutuses on kaks ühendatud tuba, kus varem oli Loksa soojatootja kontor.

Esimene töönädal oli Kuusalu valla referent Esta Nurmsalule töörohke – seoses metsatoetuste avalduste vastuvõtmisega on rahvast käinud teeninduspunktis palju. Inimesed leiavad teeninduspunkti kenasti üles, kui ka on unustatud, et asukoht on nüüd uus, annavad sellest teada endiste vastuvõturuumide juurde linnavalitsusse üles pandud sildid.

Kuusalu vallavanem Urmas Kirtsi selgitas, et teeninduspunkti rendileping Loksa linnaga lõppes aprillikuuga, seda ei jätkatud, kuna Loksa linnavalitsus küsis edaspidiseks senisest palju kõrgemat rendihinda: „Teeninduspunkti uute ruumide rendihind on kaks korda odavam, kui oli Loksa linna küsitud summa.
Oluline on, et vald ei pea maksma koridoride kasutamise eest, nagu oleksime pidanud tegema linnavalitsuse majas.“

Vallavanem lubas, et 20. mail pannakse Papli 2 maja peaukse juurde 1×3 meetri suurune valgusreklaam, kus on kujutatud Kuusalu valla vappi ning kirjas: „Kuusalu vallavalitsus, Loksa teeninduspunkt.“

Juuni alguses on kavas korraldada teeninduspunkti pidulik avamine, kuhu oodatakse ka vallarahvast.

Eelmine artikkelKulupõleng Kolgakülas
Järgmine artikkelLahemaa rahvuspargil täitub 1. juunil 40 aastat