Kuusalu valla külade kümnevõistlus seekord nädalavahetusel

1005

Välismaal tööl käivad osalejad palusid viia kümnevõistlus 20. augustilt nädalavahetusele.

Kuusalu Matkaseltsi juht Anu Kirsman ütleb, et kümnevõistluse toimumispäevad on paigas ja samuti võistlusalad, kuid registreerima hakatakse võistkondi pärast seda, kui PRIAst on saadud kinnitus rahastuse kohta, tõenäoliselt juuni alguses.

Matkaselts korraldab Kuusalu valla külade kümnevõistlust tänavu neljandat korda ning taas Leader-toetuse abil – MTÜ Arenduskoda juhatus on kinnitanud toetuse suuruseks 3095,46 eurot, rahataotluses küsitud summa oli 3939,96 eurot. Lõpliku otsuse rahastamise kohta annab PRIA.

Kuusalu valla külade kümnevõistlus on tänavu laupäeval ja pühapäeval, 17. ja 18. augustil spordikeskuses ning selle juures. Laupäeval algavad võrkpalli alagruppide mängud ja viiakse läbi koroonavõistlus. Traditsiooniliselt on põhivõistlusele eelneval päeval ka kalapüük, kus täpsemalt, sõltub järvede veetasemest.

Pühapäeval tulevad võrkpalli veerand-, pool- ja finaalmängud, kabevõistlus, ujumine, vibulaskmine, korvpalli vabavisked, võistlus sõudeergomeetril, lauatennis ning köievedu.

Uus võistlusala on koroona, mis võeti kavasse saapaviske asemel.

Anu Kirsman sõnas, et taas on tulekul üritused ka lastele. MTÜ Kiiu Arendus kavatseb pühapäeval korraldada samaaegselt Kuusalu spordikeskuse ja kooli juures valla külade kohvikupäeva.

Eelmine artikkelLiiklusõnnetus Kuusalu külas
Järgmine artikkel1. juunil tuleb Vana-Narva maanteel vanade mootorrataste võiduajamine