Kui suur on huvi Raasiku valla noorte talendijahi konkursi vastu?

1322


Vastab korraldaja, Aruküla Kultuuriseltsi tegevjuht GARINA TOOMINGAS:

„Seni on ennast võistlusele kirja pannud kolm noort, kokku ootame neid 10-20. Palusime koolides, lasteaedades, rahvamajades ja huvikeskustes viia eelnevalt läbi talendijahi eelvoorud, et valla konkursile tuleksid need, kellel on tõesti veidi talenti, millele on omalt poolt juurde õpitud. Minu teada on eelvooru korraldamisega seni ainsana aktiivselt tegelenud Aruküla põhikool.

Talendijaht toimub ettevõtmise „Raasiku valla noor 2012“ raames. Oleme sellele üritusele püüdnud igal aastal otsida erinevaid tegutsemisviise. Ühel aastal näiteks viisime läbi valla superstaari valimise. Aga kõik noored ei laula ega tantsi. Eelmisel aastal oli taaskasutatud asjadest moedemonstratsioon, kuid ka õmblemine ja modellindus ei sobi kõigile.

Talendikonkursi mõte ongi, et saaksid osaleda võimalikult paljud noored. Raasiku vallas on arvukalt lapsi ja noori, kellel on väga erinevad hobid. Vaatame, kui julged on nad ise end nendega konkursile pakkuma. Sain talendivõistluse korraldamiseks julgustust ka Helina Lillsoolt Kehrast – seal hiljaaegu toimus ja oli olnud väga vahva.

Meie talendijahile on end praegu registreerinud vaid tantsijad, kuid ootame ka lauljaid, trikirattureid ja kõiki teisi, kel on mingi anne. Osaku nad siis kas või kiirlugemist, peast arvutada, kätel käia, teha kükke – mis iganes erilist kellelgi pähe tuleb teha, kõik on oodatud. Ka päris pisikesed lapsed võivad emade-isadega tulla, võistlema ootame 3-26aastaseid lapsi ja noori.

Eelegistreerimine kestab 7. maini, võistlus ise on 11. mail.“

Eelmine artikkelKehras löödi naist
Järgmine artikkelRiigikogu esimees ENE ERGMA andis Aruküla koolides tunde