Kolgas tuleb lasteaia kiikede ostmiseks heategevuslik kohvik-laat

1005

Heategevusliku ürituse algatas lasteaia hoolekogu.

Hoolekogu on välja kuulutanud heategevusliku aktsiooni, et Kolga lasteaia õuele saada kaasaegseid mängunurki-atraktsioone. Senised kiiged ja ronimiskohad olid vanad ega vastanud nõuetele. Seoses Kolga aleviku vee- ja kanalisatsioonitorustike renoveerimisega kaevati lasteaia hoov üles, amortiseerunud õueatraktsioonid eemaldati ning tagasi neid enam ei panda.

Kuna lapsevanemate seas läbiviidud rahulolu-uuringutes on viimastel aastatel toodud kõige põletavama probleemina esile viletsaid mängimisvõimalusi õuealal, otsustas hoolekogu nüüd korraldada heategevusaktsiooni ning koguda raha uute kiikede soetamiseks.

Kolgas tegutsev puidufirma Nordic Houses on omalt poolt lubanud aktsiooni toetuseks teha õuealale pingid, uuendada poomid ja liivakastiääred.

Kuusalu vallaeelarves on Kolga lasteaia õueala mängunurkade jaoks 10 000 eurot.

Hoolekogu liige Aigi Reinomägi ütleb, kui kokku arvutada kõigi vajaminevate atraktsioonide hinnad, oleks tarvis 30 679.60 eurot: „Alustame kiikedest ja liivakastidest, seejärel valime liumäed ja ronimispuud vastavalt rahastuse võimalustele. Praegu on meil endil kogutud 235 eurot, mille lapsevanemad kinkisid lasteaiale paar aastat tagasi 45. sünnipäevaks. Tahame paigaldada kiiged kõigi viie rühma jaoks, sest need on laste seas populaarsed. Hinnapakkumise võtsime TipTipTap OÜlt, seal tehtud kiiged on vastupidavad ja kvaliteetsed. Kiikedele tulevad spetsiaalsed aluskatted, tasuma peab ka paigaldamiskulud.“          

Hoolekogu eestvõtmisel tuleb neljapäeval ja reedel, 2. ning 3. mail Kolga lasteaias heategevuslik kohvik-laat.

Annetusi saab üle kanda Kuusalu vallavalitsuse kontole 1120050586, selgituseks lisada „Kolga lasteaia kiiged“.

Aigi Reinomägi: „Praegu on Kolga lasteaia hoov otsekui mudaauk, valitseb kaos. Kutsume aktsiooniga ühinema, iga ost ja annetus toob me lasteaia hoovi kilkeid juurde.“

Eelmine artikkelKemba külas rünnati naist
Järgmine artikkelKIK toetab Mistra-Autex ASi plastikjäätmete taaskasutust