Kolgaküla küünis trummar JAAK AHELIKU juubelikontsert

1626

Trummar Jaak Ahelik korraldab oma 50. sünnipäeva kontserdi 22. juunil Kolgaküla küünis.

Oodatud on kõik ansamblid, kellega ta on koos mänginud – Muusik Seif, Ultima Thule, Magnetic Band jt. Esinema on lubanud tulla ka Kanal 2 Reporteri-saate tegijate ansambel, kus musitseerivad Tanel Talve, Jürgen Vogel ja Olaf Suuder.

Kümme aastat tagasi oli trummari juubelikontsert Haapsalus, osalesid 13 esinejat ja kontsert kestis kokku 9 tundi. Jaak Ahelik ütles, et seekord võib esinejaid olla sama palju, kuid soov on mahtuda kontserdiga nelja tunni sisse. Kolgaküla küün tuli talle kontserdipaigana pähe tänu sellele, et Muusik Seif esines heategevuslikul küünikontserdil.

„See jättis toreda mulje. Kolgaküla küün on selline koht, mida ei ole jõutud  kontserdipaigana veel üle ekspluateerida. Kuni 12-aastased lapsed saavad sisse tasuta. Ootame kõiki, kellele selline muusika korda läheb. Pileteid saab osta Piletilevist või kohapealt. Tegemist ei ole heategevusliku üritusega. Esialgu oli mõte teha kontsert Tallinnas, aga sellisel jaanipäevaeelsel ajal on pealinn rahvast tühi. Parem teha kontsert Kolgakülas, rahvas saab olla seal kandis kogu päeva, vaadata ümberringi, käia ka Viinistul,” rääkis Jaak Ahelik Sõnumitoojale.

„Mida rohkem rahvast, seda paremini bändid mängivad. Energia on vahetatav, esinejad annavad seda ära ja samas saavad saalist vastu.“

Eelmine artikkelBensiinijaama rööv
Järgmine artikkelHarju pensionärid pidasid Kolgakülas kevadpidu