Kolga-Kuusalu kammerkoor ootab uusi liikmeid

929

Ootame uusi lauljaid Kolga-Kuusalu kammerkoori kõikidesse häälerühmadesse, eriti igatsetud on meeshääled. Proovid toimuvad kaks korda nädalas: kolmapäeviti Kolgas ning pühapäeva õhtuti algusega kell 18 Kuusalu rahvamajas.

Uuel hooajal annab koor kindlasti traditsioonilisi kontserte erinevate tähtpäevade puhul, kuid taaskord tahame rahvale näha ja kuulda tuua ühe suurvormi, kus lisaks koorile teevad kaasa Kuusalu Kunstide Kooli õpetajad ja õpilased erinevatel instrumentidel. Solistidena astuvad üles kõrgkoolides muusikaga seotud erialadel õppivad Kuusalu keskkooli vilistlased.

Loodame väga, et niisugused plaanid kooriga liitujaid ära ei ehmata. Taoliste suurte helitöödega, näiteks Gounod’, Mozarti, Charpentier’ ja teiste teosed, oleme rinda pistnud varemgi. 

Prooviperiood on küll pikk ja vaevarikas, kui aga üheskoos pingutades lõpuks kontsertidel pisikesi ilusaid imesid juhtuma hakkab, siis on võimalik mõista, miks inimesed sellise hobiga nagu koorilaul tegeleda tahavad. Laulda võib ükskõik  kes  ja ükskõik kuidas, kuid nauding koorilaulmisest peab Kolga-Kuusalu kammerkoori dirigendi Taavi Esko ja lauljate arvates  olema kindlasti mõlemapoolne.

Publik ootab kontserdil alati pühendunud artiste ja head helikvaliteeti. Seepärast üritame meie omalt poolt trenniperioodil enese vokaalsele arendamisele seal hulgas hääleseadele rohkem rõhku panna kui ehk muidu seda külakoorides tehakse. Tahame olla hea kõlaga kooslus!

Varsti juba veerandsada aastat tegutsenud Kolga-Kuusalu kammerkoor on ikka osalenud erinevatel konkurssidel ja alati laulnud laulupidudel.
Kontsertreisidel oleme käinud juba õige mitmes erinevas riigis. Värskeimad muljed pärinevad sellesuvisest käigust Iirimaale.

Eelmine artikkelKonflikt seltskonnas
Järgmine artikkelPolitseinik KAISA KAJO: „Ootamatult palju alaealisi liikus öösel ringi.“