Raasiku valla meistrid rattakrossis

1487

Valla lahtised maastikukrossivõistlused toimusid pühapäeval, 25. septembril.

Võistlused viidi läbi Aruküla terviserajal, kuhu oli märgitud võistlusrajad vastavalt vanuse­klassidele. Kuni 10aastased lapsed läbisid 1,5 kilomeetri pikkuse raja, 11-12aastased lapsed 6 km, 13-18aastased noored ning naised 9 km, mehed ja meesveteranid 12 km.

Kuni 10aastaste poiste seas võitis Markus Kask, teise koha sai Ander Vilumets ning kolmas oli Ralf Nõmmik (kõik Arukülast). Sama vanuseklassi tüdrukute hulgas olid kolm paremat Hanna Puuste Arukülast, Carolin Tammsoo Raasikult ja Annabel Aavik Arukülast.

11-12aastaste poiste arvestuses võitis Mihkel Uutar, talle järgnesid Gregor Kornav ja Sten-Paul Sternof (kõik Arukülast). Tüdrukutest võitis Cristel Tammsoo Raasikult, teine oli Kaidi Kaldas ja kolmas Elisabeth Elmend (mõlemad Arukülast).

13-14aastastest poistest võitis Kristo Karp, järgnesid Hardi Hõlpus ja Sander Niilo (kõik Arukülast). Sama vanuseklassi tüdrukuid oli võistlemas vaid üks – Aule Tenslind Arukülast ning tema tunnistati võitjaks.

15-16aastaste noormeeste kolm kiiremat olid Ander Tiitso, Raimond Voolaid (mõlemad Raasikult) ja Mait Tenslind Arukülast, neidude esikoht läks Maarja-Liis Salumäele, teine oli Kristin Karp (mõlemad Arukülast).

17-18aastaseid noori oli võistlemas üks. Noormeestest sai valla meistriks Sander Tiitso, tüdrukute võistlus jäi osalejate puudumisel toimumata.

Meeste (1972-1992 sündinud) arvestuses läksid kaks paremat kohta Tallinnasse – võitis Sulev Lipp, teine oli Alvar Suisalu, Raasiku valla parimana oli Margus Tenslind Arukülast kolmas. Naistest võitis Jaanika Käes, teine oli Pirjo Ruut ja kolmas Margit Alep (kõik Arukülast).

Meesveteranidest (1971. aastal sündinud ja vanemad) sai esikoha Kaido Kampus Jürist, teine oli Peep Koidu Arukülast ja kolmas Erik Tammsoo Raasikult.
Naisveteranide võitja oli Piret Jürman Tallinnast.

Teatevõistluses osales 9 kolmeliikmelist võistkonda. Ühes võistkonnas võis olla kuni kaks täiskasvanud meest ning iga võistleja pidi läbima ühe 1,6kilomeetrise ringi. Esikoha sai võistkond 26tollised koosseisus Kaido Kampus, Jaanika Käes ja Alvar Suisalu. Teiseks tuli Aruaas (Erik Tammsoo, Cristel Tammsoo, Guido Salumäe) ja kolmandaks Rassa Nooled (Ander Tiitso, Sander Tiitso, Raimond Voolaid).

Eelmine artikkelKonflikt seltskonnas
Järgmine artikkelPolitseinik KAISA KAJO: „Ootamatult palju alaealisi liikus öösel ringi.“