Kehras suletakse pank 1. juunil

1281

Swedbank teatas esmaspäeval Kehra kontori sulgemisest.
Kuna üle-eelmisel nädalal kuulis Anija vallavalitsus Swedbanki kavast Kehra kontor sulgeda, soovisid vallajuhid panga esindajatega kohtuda.

„Kõik on pooleli, lubasime vallavalitsuses ja volikogus asja arutada ning läbirääkimisi jätkata,“ ütles Sõnumitoojale vallavanem Jüri Lillsoo.

Toimetus palus kommentaari ka pangast – miks tahetakse Kehra kontorit sulgeda. Eelmisel nädalal teatati, et pank kommenteerib pärast kohtumist kohaliku omavalitsusega. Sel esmaspäeval saatis Swedbanki kommunikatsioonispetsialist Laura Käesel sama pärimise peale Sõnumitoojale pressiteate.

Selles on öeldud, et Swedbank sulgeb Kehra kontori uksed 1. juunil. Pärast seda on pangatehinguid võimalik teha sularahaautomaadis, samuti internetipangas aadressil www.swedbank.ee ning püsi- ja otsekorraldusega. Kehrale lähimad pangakontorid on alates suvest Kosel, Kallaveres ja Tallinnas.

Swedbanki Tallinna regiooni direktori Eve Vuksi sõnul kasutavad inimesed üha enam oma pangaasjade ajamiseks e-kanaleid.

„Inimesed maksavad rohkem kaardiga, populaarsust koguvad internetipank ja sularahaautomaadid, kus on võimalik teha enamik tehingutest. Praegu kasutavad juba 97 protsenti inimestest maksete tegemiseks elektroonilisi kanaleid,“ kinnitas ta ning soovitas Kehra elanikel veel enne kontori sulgemist sõlmida deebetkaardi-, internetipanga- ja telefonipanga lepingud, et teha edaspidi tehinguid automaadi, telefoni ja/või interneti vahendusel.

Veel teatas Swedbank, et Kehra kauplustes saab maksta pangakaardiga, kahes sularahaautomaadis tasuda makseid, Kehra raamatukogu avalikus internetipunktis on võimalik kasutada internetipanka.

„Kehra kontori abivalmid teenindajad tutvustavad ning õpetavad e-kanalite võimalusi kõigile soovijatele,“ teatas panga kommunikatsioonispetsialist.

Eelmine artikkelTulistamine
Järgmine artikkelAnija volikogu arutab osalust Sõnumitoojas