Kehra ÜVK ehitusjärgsed taastamistööd saavad peagi valmis

752

Garantiiremont jääb järgmise suve algusesse.

Sel suvel asfalteeris OÜ Järva Teed Anija vallavalitsuse tellimusel Kehra linnas mitu teelõiku. Mõned nendest vajasid asfalteerimist ÜVK-ehitustööde järgselt. Valmis tehti teeosad Kose maantee 28 ja 30 majade ees. Samuti teeosa majade Kooli tänav 10 ja 12a ees. Asfaldi said Silla tänav ning Kreutzwaldi tänava viimane lõik Kalda ja Kose maantee vahel ning Kose maantee kõnnitee Spordi ja Laste tänava vahel.

Anija abivallavanem Urmo Sitsi ütles, et tahaks sel sügisel valmis jõuda ka Lepatriinu lasteaia esise parkla asfalteerimisega: „Remonditi kõige hullemas olukorras olevad ja enam kasutust leidvad teed ning taastati viimased ÜVK raames üles kaevatud majade esised. Kindlasti on jäänud veel vaegtöid ja üle tuleb vaadata probleemsemad kohad, mis on ÜVK ehituse järgsest taastamistööst jäänud. Samuti tuleb teha mitmes kohas haljastus. Kindlasti on veel ka garantiiremondi alla käivaid kohti, aga see ülevaatus tehakse järgmisel kevadel.“

Ta lisas, et ka Lehtmetsa külas peaksid soojatrassi paigaldajad oma osa taastamistöödest varsti ära tegema. Vallavalitsus on enda poole korda teinud.

Teede asfalteerimise maksumus oli 85 000 eurot. Kehra ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniseadmete taastamisprojekt lõpetati eelmisel aastal.

Eelmine artikkelKehras rünnati naist
Järgmine artikkelEndisest Uuri koolimajast saab tulevikus loomakliinik