Kehra staadion sai kunstmurukatte ja tartaanrajad

2091
Kehra uuenenud staadion – kunstmuru ja tartaanist jooksurajad on valmis.

Staadion avatakse 13. oktoobril.

Juunis alanud Kehra staadioni rekonstrueerimine on lõpusirgel – kunstmuru paigaldatud ning tartaanist jooksurajad maas ja joonitud, samuti on paigas kaugushüppekastid. Valmis on ka parkla staadioni kõrval. Sihtasutuse Anija Valla Spordimaailm tegevjuhi Mihkel Kuuse sõnul on uus staadion lõplikult valmis paari nädala pärast.
„Staadionile on vaja veel aed ümber panna ja prožektorid paigaldada, tegeletakse ka haljastusega,“ sõnas ta.
Mihkel Kuuse kinnitusel on ehitus kulgenud plaanipäraselt. Kuigi augustikuu vihmasajud häirisid ka staadioni rekonstrueerimist, lükkasid edasi nii kunstmuru kui tartaankatte paigaldamise, aitasid paari viimase nädala kuivad ilmad ehitajad taas graafikusse: „Lisatööna tuleb staadioni ja maantee vahele kaevata kraav, mis juhiks ära sadeveed, et need ei saaks hakata tartaani lõhkuma.“
Jalgpalliväravad peaksid saabuma septembri lõpus ning soojakud oktoobrikuu jooksul.
„Tribüünide ostmine jääb ilmselt järgmiseks aastaks, need on üsna kallid ja selleks aastaks ei olnud eelarvesse raha planeeritud,“ lausus sihtasutuse tegevjuht.
Staadion avatakse 13. oktoobril. Siis toimuvad seal võistlused ja mängud lastele ja täiskasvanuile, kavas on esimene jalgpallilahing.
Kehra staadionit ehitab Lemminkäinen Eesti AS. Tööd lähevad maksma üle 805 000 euro, Anija vallavalitsus võttis selleks laenu.