Kehra spordikeskuses oli suurejooneline korvpallišõu

2667
Korvpallišõu võistkonnad ja mõned toetajad. Külaliste tiimis mängis ka laulja LAURI PIHLAP (taga vasakult kuues).

Vaatama kogunes 450 inimest.

Reedel, 16. septembril toimus Anija valla spordikeskuses Kehra korvpalli- ja muusikašõu. Platsil oli viis USAst päris korvpallurit Chris Moore’i eestvedamisel ehk meeskond All Stars, kes mängisid Kehra parimate sportlastega.

Niiöelda võõrleegionäride meeskonnas olid peale Chris Moore’i tuntumad Howard Frier, James Werts, Derek Winston ja Greg McQuay ja laulja Lauri Pihlap.

Kodumeeskonnas mängisid Eduard Makejev, Piret Urmet, Aivar Urva, Janis Väinaste, Sander Sepmann, Indrek Lillsoo, Margus Vijard ja Indrek Normak.
Treener oli Maire Normak.

Spordiklubi Kehra Käsipall manageri Rene Kaalo sõnul tehti turniir selleks, et Anija valla inimesed saaksid veeta toreda reedeõhtu spordi ja muusikaga.

„Tavaliselt mängitakse siin saalis käsipalli. Mõtlesime, et teeme seekord korvpalli tutvustava ürituse,“ selgitas ta.

Mängu veerandaegadel tegid külalised publiku rõõmuks kõikvõimalikke palli­trikke. Kõikide piletiostjate vahel loositi välja videomänge. Pärast turniiri esines Lauri Pihlap.

Inimesi oli vaatama tulnud 450, mis on peaaegu rekord­arv. Rene Kaalo sõnul ei ole saalis nii palju rahvast just väga tihti.

„Sellist šõud ei ole me ka varem korraldanud. Tegu on päris esmakordse ettevõtmisega,“ rääkis manager.

Peakorraldaja oli HC Kehra käsipalliklubi, sponsoreerisid Anija vald, Ordi AS, AS EUROPARTS AUTODET, Kohvik Sohvik ja HC Kehra.

Turniiri võitsid korraldajad ehk külalised välismaalt. „Eesmärk ei olnud võit. Ütleme nii, et sport võitis,“ sõnas Rene Kaalo.

Mäng ei olnud otseselt seotud nädalavahetusel toimunud Noorte Kehra Cupiga, kuid kaks asja õnnestus ajaliselt hästi ühendada, lisas ta.

Noorte Kehra Cupil osales kaks vanuserühma, 1995. ja 1999. aastal sündinud poisid. Kokku 11  meeskonda. Mõlemas grupis oli võidukas Aruküla käsipalli­klubi HC Tallas.

Eelmine artikkelVarastati veepump
Järgmine artikkelPärispeal harjutati tegutsema õlireostuse korral