Kehra sotsiaalkeskuse juhataja lahkub ametist

1331

Uus juhataja asub tööle 19. detsembril.

Augustis tööle hakanud Kehra sotsiaalkeskuse juhataja Marion Bobkov otsustas katseaja lõppedes töölt lahkuda: „Neli kuud on olnud piisavalt pikk aeg, et pidada vastu sotsiaalkeskuse kahe töövaldkonna ja kolme iseseisva struktuuriüksuse juhtimisel ilma kaasaegsete töövahenditeta. Elame infoajastul, mistõttu eeldan, et kelleski ei tohiks äratada imestust soov asutusesiseseks ja -üleseks korrapärastatud infovahetuseks. Ent kui senine olukord on soovitud tule­mus, puudub juhtimisel mõte.“

Marion Bobkov ütles, et usub – vaatamata lühikesele ajale andis ta oma panuse ning suurimaks saavutuseks võib pidada koostöös töötajatega septembris esitatud ettepanekuid Anija valla arengukava muutmiseks ja täiendamiseks. Neid ettepanekuid arvestati valdavas enamuses, uuendati sotsiaalkeskuse eesmärgid.

„Koostasin ja esitasin ka kaks rahastamistaotlust, mille ülesanne oli algatada uute sotsiaalteenuste väljatöötamine,“ lausus ta.

Juhataja avaldas lootust, et käimasolevad projektid ei jää tema lahkumise tõttu katki ning uued, mis leiavad rahastuse, viiakse ellu.

Anija abivallavanem Marge Raja ütles, et katseaja lõppemine on mõeldud kokkuvõtete tegemiseks ning sotsiaalkeskuse juhatajaga on läbi arutatud võimalikud edasised lahendused: „Otsustasime, et praeguse juhataja ja vallavalitsuse teed lähevad lahku.“

Ta lisas, et siiani tehtud töö on väga tänuväärne ning ei näe põhjust, miks peaksid head plaanid ja projektid jääma järgmisel juhatajal ellu viimata.

Noortekeskuse uute töötajate kohta sõnas ta, et nende töösuhted on lepingutega reguleeritud ja jätkuvad vastavalt sellele.

„Uus juhataja on vaja leida 18. detsembriks, siis lõpeb Marion Bobkovi tööleping,“ ütles Marge Raja.


Kehra sotsiaalkeskuse töötajad

Alates oktoobrist töötavad Kehra sotsiaalkeskuse noortekeskuses Kehras noortejuhtidena Anu Kirsman ja Kati Sein 0,5 koormusega, Alavere noortekeskuses Katrin Liiv 0,6 koormusega ning Kehra päevakeskuses erivajadustega laste ja omastehooldajate võrgustiku koordinaatorina tugiteenuste spetsialisti ametikohal Anu Kirsman 0,5 koormusega.

 

Eelmine artikkelKaberla külas rünnati meest
Järgmine artikkelPiduroad Kolga-Aabla koduse tippkoka MERRIT KIHO moodi