Kehra päeval oli vallamaja välikohvik vihma tõttu fuajees

410
Vallavanem RIIVO NOOR ning kohvikusse tulnud LUULE ja KARL KIIPLIT. Foto Tiit Koha

Laupäeval, 25. mail toimus Kehras traditsiooniline linnapäev. Kavas olid kontserdid, spordivõistlused, laat, meelelahutus. Anija vallavalitsuse välikohvik, mis varem on olnud vallamaja ees, avati kehva ilma tõttu avatud vallamaja fuajees. Kohvikus pakuti vallamaja naiste tehtud torti, kokku jagati 300 torditükki.

„Seal oli mõnusam ja hubasem, inimesi käis palju, oli meeleolukas ja vahva ettevõtmine,“ sõnas vallavanem Riivo Noor.

Kehra päeva kultuuriprogrammis oli ka tänavu valla 8. laulu- ja tantsupidu, samuti laste kontsert, kus esinesid Kehra gümnaasiumi, kunstide kooli ja lasteaedade lapsed, Heli laulustuudio ja tantsukoolide õpilased. Õhtul esines Kehra pargis Kuusalurahva Teater ning linnapäev kulmineerus Karl Erik Taukari kontserdiga, mida oli kuulama tulnud inimesi üle Eesti.

Vallavalitsus ja MTÜ Puhas Ring jagasid linnapäeval tänukirju ja käsitöökomme neile, kes liitusid üleskutsega ja osalesid Kehra heakorrareedetel. Vallavanem andis tänukirja ja meene heakorrareedete algatajatele Farištamo Ellerile ja Kaiti Kartusovile.

„Kuigi ilm oli võrreldes mullusega vilets, jätkus rahvast kogu päevaks, Kehra päevast sai osa 1500-2000 inimest,“ ütles valla kultuurikeskuse juhataja Elvis Hrupa.

Eelmine artikkelLok­sa noor­kot­kas­tel ja ko­du­tü­tar­del täi­tub 20. te­ge­vu­saas­ta
Järgmine artikkelEuroo­pa Par­la­men­di va­li­mis­te esialg­sed tu­le­mu­sed